Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakrotkyhyohhhhhhh.jpg

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z niepokojem zareagowała na sobotnie wystąpienie przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budki.

Platforma Obywatelska zorganizowała w sobotę konferencję, na której lider partii mówił o Krajowym Planie Odbudowy. Politycy Koalicji Obywatelskiej od kilku dni krytykują przedstawicieli Lewicy za dogadywanie się z Prawem i Sprawiedliwością.

- Żeby sprostać wielkiemu wyzwaniu związanemu z Funduszem Odbudowy potrzebujemy sprawiedliwego wydatkowania środków. Te ramy musi zagwarantować polski parlament. (...) Nie czas, by kupować kota w worku. Zwracamy się do Marszałek Sejmu o przełożenie posiedzenia dot. ratyfikacji o dwa tygodnie. (...) Na wtorek zapraszamy wszystkie koła i kluby parlamentarne, by w parlamencie przy otwartych drzwiach i udziale mediów jeszcze raz wysłuchać strony samorządowej i społecznej ws. KPO - mówił Budka na konferencji.

Lewica krytykuje Budkę

Z oburzeniem na wystąpienie przewodniczącego Platformy Obywatelskiej/Koalicji Obywatelskiej zareagowała Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Posłanka Lewica ostrzega, że podobną retoryką co Budka posługiwał się w przeszłości premier Wielkiej Brytanii David Cameron - skutek był tak, że Wielka Brytania opuściła Unię Europejską.

- Platformo, nie idź tą drogą! - apeluje posłanka Lewicy do opozycji.

Na słowa Agnieszki Dziamianowicz-Bąk odpowiedzieli internauci:

"Straciliście twarz i mój głos. I dalej się pogrążacie. Jest jeszcze czas, posłuchajcie wyborców i Martę Lempart".

"Droga pani, może pani bredzić od rana do wieczora ale nic nie zmieni faktu, że
Lewica kolaboruje z reżimem PiS, oszukała swoich wyborców, sprzedała wartości takie jak praworządność, tolerancja, demokracja, prawa kobiet - współpracujecie z tymi, którzy biją kobiety. DNO!".

"Widzę, że sojusz z PiS wkracza w kolejną fazę - walenia w Platformę w stylu dziennika telewizyjnego".

"Widzę, że nie umiesz słuchać ze zrozumieniem. To nie jest antyunijne, ale antypisowskie. Kłamstwo i manipulatorstwo masz we krwi od kilku dni, że lecisz pisowskim przekazem?".

              Popierasz BĄK - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl