169573675_740242833354271_7836317390993621823_n.jpg

Krzysztof Śmiszek wypowiedział się o Koalicji Obywatelskiej. Z deklaracji posła Lewicy można wywnioskować, że szybko do porozumienia całej opozycji w sprawie Krajowego Planu Odbudowy nie dojdzie.

Na Lewicę od wtorku spada wielka fala krytyki za dogadywanie się z Prawem i Sprawiedliwością. Poseł Bartłomiej Sienkiewicz umieścił na Twitterze post, w którym sugeruje, że warto zatrzymać się w krytyce Lewicy, przynajmniej do wtorku.

W przyszłym tygodniu Sejm zajmie się Krajowym Planem Odbudowy i być może dojdzie do głosowania. Wówczas Lewica będzie mogła się ostatecznie określić.

- Może już dość znęcania się nad Lewicą? Wiem, sam to zacząłem, ale przed nami "wtorek cudów" w wykonaniu PiS i warto zacząć się sposobić do walki z kneblowaniem sejmu. Tak, wspólnie z Lewicą, jeśli tylko zachce dołączyć. Jeszcze jest czas na wyciągnięcie wniosków - ocenia Sienkiewicz.

Słowa posła Koalicji Obywatelskiej nie spodobały się Krzysztofowi Śmiszkowi. Przedstawiciel Lewicy odpowiada, że jego formacja nie skończyła jeszcze znęcać się nad koalicją kierowaną przez Borysa Budkę.

- Jeszcze nie skończyliśmy znęcania się nad KO i waszą nieudolnością w działaniach opozycyjnych - pisze Śmiszek do Sienkiewicza.

Śmiszkowi odpowiedzieli internauci:

"Bardzo bardzo mi jest przykro. Nie będzie was w przyszłym parlamencie na własne życzenie".

"Ja pitole, w piaskownicy jesteście? Czy dorosłymi ludźmi, którzy mają realny wpływ na nasze życie, tych, którzy głosowali na Was. Przestańcie się okładać szpadelkami, zacznijcie dogadywać się z resztą opozycji. W „kupie” siła".

"Kto to jest ,,My" ? Na pewno niecała Lewica. Chyba że się mylę i macie jakiś specjalny przekaz, być może z Nowogrodzkiej".

"Tak trzymać towarzyszu. Ile sił w rękach walić w opozycję, a prezes doceni i nie tylko wpuści was do mediów Obajtka i Kurskiego, ale nawet pozwoli wam sfinansować obiecane mieszkania z zysków Baranowa i Przekopu"

           Popierasz ŚMISZKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl