Aaaaadftohyjhhhhh.jpg

Andrzej Sośnierz pojawił sie w programie "Tłit" Wirtualnej Polski. Polityk tłumaczył swoje odejście z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Sośnierz zakomunikował w czwartek, że nie zamierza dłużej być członkiem klubu PiS. Poseł dołączył do koła poselskiego, utworzonego wcześniej przez posłankę Agnieszkę Ścigaj.

- To, że tutaj jestem nie jest specjalnym zaskoczeniem. Od dłuższego czasu wyrażałem głośno swoje odmienne stanowisko na temat sposobu walki z pandemią. Jestem lekarzem i świadomość tego, że w Polsce nie musiało tyle osób zachorować i umrzeć, tym bardziej, że różne propozycje rozwiązań były przedkładane - mówił Sośnierz na konferencji i dodawał, że nadal zamierza należeć do "Porozumienia" Jarosława Gowina.

Rezygnacja tylko przez pandemię?

Okazuje się, że nie tylko działania rządu w sprawie pandemii były przyczyną odejścia Sośnierza z klubu PiS. Parlamentarzysta w rozmowie z Wirtualną Polską zdradził, że obecne czasy w Polsce przypominają mu władzę komunistów.

- Odszedłem z klubu PiS, bo nie zgadzam się na nepotyzm, karierowiczostwo, to czasy przypominające komunę - powiedział poseł Porozumienia.

           Sośnierz ma rację - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl