Aaaaaapkrtyihhjj.jpg

Monika Pawłowska z Porozumienia Jarosława Gowina udzieliła wywiadu telewizji TVN24. Do niedawna posłanka Lewicy tłumaczy swój transfer polityczny.

Pawłowska zszokowała opinię publiczną i polityków swoim marcowym transferem do Porozumienia Jarosława Gowina. Posłanka krytykowała polityków zjednoczonej prawicy, a następnie postanowiła do nich dołączyć.

- W polityce powinno być dużo mniej emocji i znacznie więcej porozumienia. Przejście do Porozumienia jest podyktowane moim sumieniem i głosem moich wyborców - tłumaczyła Pawłowska w jednym z wywiadów.

W rozmowie z Radomirem Wittem z TVN24 posłanka dodaje. - Opuściłam klub Lewicy, żeby nie myśleć plemiennie. Porozumienie to jedyna partia, która stara się działać poza podziałami.

Polityczka wypowiedziała się także o minionych wyborach prezydenckich. Pawłowska zdradza, że w drugiej turze wyborów oddała głos na Andrzeja Dudę.

Dopytywana przez dziennikarza, jak mogła zagłosować na obecnego prezydenta po jego słowach "LGBT to ideologia, a nie ludzie" odpowiedziała;

- Uważam, że każdemu należy się szacunek. Nie znam tych słów.

        Szanujesz PAWŁOWSKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl