1024px-Wojskowy_Szpital_Kliniczny.jpg

Beata Szydło oceni pracę dyrektora wojskowego szpitala w Krakowie. Jak informuje krakowska redakcja "Gazety Wyborczej" była premier zasiadła w radzie społecznej szpitala wojskowego.

Jeszcze kurz nie opadł po komentarzach dotyczących kontrowersyjnej nominacji Beaty Szydło do rady przy Muzeum Auschwitz-Birkenau - a już dochodzą informacje o obecności europosłanki Prawa i Sprawiedliwości w kolejnej radzie.

Beata Szydło stanęła na czele rady społecznej 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką - donosi Wyborcza.

- Udało nam się potwierdzić, że Beata Szydło została przewodniczącą tej rady, delegowaną przez ministra obrony narodowej. (...) Rada powoływana jest m.in. do oceny pracy dyrekcji szpitala. W cywilnym sektorze negatywna ocena rocznej pracy oznacza zazwyczaj zmianę na stanowisku dyrektora - informują dziennikarki Iwona Hajnosz i Magdalena Kursa.

Co Szydło ma wspólnego z medycyną?

Wygląda na to, że europosłanka PiS-u ma tyle wspólnego z medycyną ile każdy z nas. W notce biograficznej Szydło umieszczonej w Wikipedii czytamy, że była szefowa rządu jest... etnografem.

" W 1987 ukończyła studia z zakresu etnografii na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 1989–1995 była doktorantką na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UJ. W 1997 ukończyła studia podyplomowe dla menedżerów kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a w 2001 na Akademii Ekonomicznej w Krakowie zarządzanie samorządem terytorialnym w Unii Europejskiej".

Najnowszą nominację Szydło komentuje poseł Michał Szczerba. - Po angielsku ani be, ani me, ani kukuryku! Źle się czuje w Brukseli i szuka kolejnych stanowisk. Czy chce trafić do księgi rekordów Guinnessa? Muzea i szpitale. Co jeszcze? Hejnalistka z Wieży Mariackiej? - pyta polityk Koalicji Obywatelskiej.

            Cenisz SZYDŁO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl