Aaaaakurutghugggg.jpg

Beata Kempa pojawiła się w niedzielę na antenie Radia Zet. Obecność europosłanki na antenie rozgłośni została skrytykowana przez ekonomistę Piotra Kuczyńskiego.

Kempa komentowała w programie "7. Dzień Tygodnia" bieżące tematy polityczne. Odnosiła się między innymi do filmu "Stan zagrożenia" Ewy Stankiewicz.

- To jest tylko elementem tego, że ówczesny rząd sobie z tym wszystkim nie radził - oceniła Kempa zdjęcia byłej premier Ewy Kopacz z moskiewskiego prosektorium.

Była minister ds. pomocy humanitarnej w rządzie Beaty Szydło wypowiedziała się także w sprawie warszawskiego sędziego Igora Tuleyi.

- On się niczym nie różni od normalnego obywatela. (...) Ma czas na głoszenie tez politycznych, on tak naprawdę wchodzi do świata polityki - krytykowała Tuleyę europosłanka PiS.

Reakcja internetu

Wypowiedzi Kempy nie spodobały się jednemu z internautów, który postanowił zaczepić Radio Zet na Twitterze.

- Redaktorze Stankiewicz... jaki jest sens zapraszać do programu @7DzienTygodnia wiejską przekupę @BeataKempa_MEP - napisał wzburzony internauta.

Na tweeta zareagował popularny komentator ekonomiczny Piotr Kuczyński.

- 100% zgody. Sam chciałem to napisać. Uważam red. Stankiewicza za doskonałego dziennikarza, ale z tym doborem gości się nie popisał. Zresztą dyskusja o fotografiach też była zbędna... - poucza Kuczyński Radio Zet.

      Popierasz KUCZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl