Aaaaaskibrtasz.jpg

Krzysztof Skiba wypowiedział się na temat najnowszych wydarzeń polityczno-społecznych. Lider zespołu Big Cyc w swoim felietonie nie szczędzi krytyki między innymi prezenterowi TVP Tomaszowi Kammelowi.

Sprawa Ryszarda Czarneckiego. Ryszard Czarnecki europoseł PiS, nakazem Europejskiego Urzędu do spraw Zwalczania Nadużyć Finansowych, ma oddać do kasy UE 100 tys. euro, tytułem pobrania nienależnych zwrotów kosztów podróży. Mający zawsze usta pełne Polski polityk, okazało się, że ma też pełne kieszenie lewych kilometrówek. Ale się chłop najeździł! Na papierze.

Adam Hoffman. Jak donoszą media Adam Hofman były rzecznik PiS, a obecnie wpływowy lobbysta, uczył menadżerskiego obycia samego Daniela Obajtka. Adaś zaczynał w biznesach tak jak Czarnecki, czyli od oszustw przy zwrotach kosztów podróży (słynna afera madrycka). Króla Orlenu nauczył już pewnie lepszych sztuczek np. jak buchnąć dywanik w służbowym aucie.

Zlot motocyklistów. Jak jakaś branża chce zrobić sobie zlot mimo obostrzeń i zakazów, wystarczy zebrać się na Jasnej Górze. Tak zrobili ostatnio motocykliści, otwierając swój sezon jeździecki. Podobno szykują się już zloty piekarzy, murarzy i weterynarzy. Metoda jest prosta: płacisz Kościołowi do kapelusza i nikt cię nie rusza.

Tomasz Kammel i "cud życia". Król Wazeliny Tomasz Kammel po ostatnim swoim występie, na którym chwalił "cud życia" w osobie rodziny prezesa TVP, podobno zgodził się także odkurzać mieszkanie i wynosić śmieci z mieszkania państwa Kurskich. Ciekawe kiedy zacznie zmieniać pieluszki "cudowi życia"? Doświadczenie ma spore, bo z g....to obcuje przecież na co dzień u siebie w pracy.

Prezydent Andrzej Duda. Człowiek nazywany przez niektórych prezydentem, czyli Andrzej Duda znowu popisał się złotą myślą. W dniu, w którym 700 osób zmarło na COVID-19, powiedział, że mogło być gorzej. Gdyby prezydentem Polski był poczciwy hipopotam z warszawskiego ZOO, też mogłoby być gorzej. Chociaż niekoniecznie.

           Popierasz SKIBĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl