jaroslawjakimowicz2021-tvp655_2.png

Jarosław Jakimowicz skomentował na antenie telewizji "wPolsce" najnowszy utwór rapera "Maty".

Już 12 mln wyświetleń ma utwór "Patroreakcja" Maty na platformie YouTube. Młody raper w swoim utworze opublikowanym 1 kwietnia uderza m.in. w Telewizję Polską kierowaną przez Jacka Kurskiego oraz w gwiazdę TVP - Jarosława Jakimowicza.

- Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz / Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pi***olisz / Moim rodzicom, co zrobiłbyś mi jako rodzic? - rapuje Mata.

Odpowiedź Jakimowicza

Po publikacji "Patrorekacji" Jarosław Jakimowicz odniósł się do kawałka w mediach społecznościowych.

- Przepraszam najmocniej. Kiedyś użyłem sformułowania, że wojsko mogłoby nauczyć, czego rodzice nie nauczyli, ale ja mam widocznie jakieś inne pojęcie na temat wychowania przez rodziców. No bo jeżeli SAM PROCESOR MATCZAK nie widzi nic złego w tych sformułowaniach kierowanych przez 20-letniego synka do dorosłych ludzi, ojców, rodziców, matki etc., to wszystko jasne. GRATULACJE... - zwrócił się Jakimowicz do Matczaka seniora.

Prezenter TVP następnie wypowiedział się o utworze w rozmowie z telewizją "wPolsce". Aktor twierdzi, że prof. Marcin Matczak brał udział przy pisaniu najnowszego numeru rapera.

- Spontan kończy się w momencie, kiedy pojawia się tata profesor. (...) Dla mnie to jest żenada, to jest ta patologia. To ten profesor jest dla mnie w tej całej układance patologią. (...) Gdyby mój syn jeden i drugi powiedział, że chce coś takiego napisać (o Kurskim - red. ) to bym powiedział "nie". Bo to jest ten szacunek, to jest to coś, co na pewno moje dzieciaki mają - przekonywał Jakimowicz.

- Ten świat leci na łeb i nie wiem, chyba może tylko dzięki temu co robisz ty, co robię ja spowalniamy ten upadek - mówił Jakimowicz do prowadzącego program Jakuba Maciejewskiego.

          Popierasz JAKIMOWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl