Natanek.jpg

Duchowny ks. Piotr Natenek wypowiedział się w czasie świątecznego kazania na temat dzieci rodzących się dzięki metodzie in vitro - ksiądz nazywa je "zwierzętami".

Na profilu D.O.M na YouTube pojawiło się nagranie z udziałem suspendowanego ks. Natanka. Mimo kary suspensy, nałożonej przez byłego metropolitę krakowskiego Stanisława Dziwisza na ks. Natanka, ksiądz w dalszym ciągu sprawuje liturgię i gromadzi swoich zwolenników.

- Dziecko poczęte z probówki, poza bogiem, jest produktem, a nie bytem, nie istotą, jest zwierzęciem! - mówi ks. Natanek na nagraniu.

W swoim kazaniu duchowny w mocnych słowach mówi także o protestach kobiet odbywających się na jesieni ubiegłego roku.

- Przeszedł po ulicach polskich miast szatan i wrzeszczał "ukrzyżuj go". (...) Po ulicach Polski w tych ostatnich miesiącach nie chodził człowiek, Bóg zabrał mu rozum, uruchomił instynkt i przerażającą pożądliwość wolności seksualnej. (...) Czyżbyś Polaku przegrał i uwierzył to co nam tłumaczono, że my są ssakami? - zwracał się ksiądz do zebranych.

Suspendowany duchowny straszył obecnych na kazaniu postacią szatana, deklarował, że będąc dzieckiem, spotkał go na swojej drodze.

- Szatan jest zwierzęciem. Wizualnie w swoim bycie, w swojej istocie, w swoim kształcie. Ci którzy go widzieli, widzieli go z kopytami, z ogonem i przerażającym wyrazem twarzy. Jako dziecko - mogłem mieć 10 lat - pasąc krowy widziałem w potoku tego smoka, tylko on nie był duży - do 0,5 m, widziałem kopyta, czarna bestia chodząca na nogach jak krowa chodzi czy koń. Widzialem ogon, nie widziałem tylko twarzy, bo bym nie wytrzymał. Przechadzał się obok mnie ten potwór - opowiadał duchowny.

Na zakończenie kazania ks. Natek mówił, że w czasie ostatnich wyborów prezydenckich modlił się za zwycięstwo prezydenta Andrzeja Dudy.

- Skoro dostał władzę od boga, może ogłosić Chrystusa królem, więc on jest łaską boga dla nas. Przeciwnik robi wszystko, aby stał się narzędziem szatana, więc walczymy o naszego ziemskiego króla i pana - pana prezydenta, żeby stanął po naszej stronie - apelował ksiądz do prezydenta Andrzeja Dudy.

           Popierasz KSIĘDZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl