Aaaaaaaartokyihjyih.jpg

Radosław Sikorski w ostrych słowach odniósł się do szczepienia na COVID-19 w Rzeszowie. 

Poseł Dariusz Joński poinformował w sobotę o szczepieniach w woj. podkarpackim. Okazuje się, że wiele osób zostało zaszczepionych bez oglądania się służby zdrowia na nr PESEL pacjentów. 

- Pfizerem można się było zaszczepić bez zapisów i e-skierowania w przynajmniej dwóch miejscach na Podkarpaciu. Szczepią każdego chętnego.Czy rząd nam o czymś nie mówi? - napisał zbulwersowany poseł Joński w internecie. 

Rzeszów

Okazuje się, że w stolicy woj. podkarpackiego tempo szczepień zdecydowanie odbiega od tego w skali kraju. W mieście zaszczepionych jest już ponad połowa mieszkańców (!). 

- Wykonano tam już 119 tys. szczepień na 190 tys. mieszkańców (ok 63% populacji) - informuje ekonomista dr Rafał Mundry. 

Oburzenie

Politycy opozycji nie zostawiają suchej nitki na rządzących ws. szczepień w Rzeszowie. Emocji dodaje fakt, że w najbliższym czasie w mieście odbędą się wybory na stanowisko prezydenta miasta. 

- W Rzeszowie Kaczyński używa szczepionek z UE jako swojej kiełbasy wyborczej. Czy na opozycji wciąż są naiwni, którzy nie widzą, że tak samo spróbuje skręcić 260 mld z Funduszu Odbudowy UE?Czas, by Kaczyńskiego powstrzymać, jest przed ratyfikacją - komentuje senator Koalicji Obywatelskiej Marcin Bosacki. 

W ostrzejszych słowach głos za pośrednictwem Twittera zabrał Radosław Sikorski. Europoseł nazywa rządzących "gnojkami". 

        Popierasz SIKORSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl