Aaaaaascheurntbybhokhh.jpg

Joanna Scheuring-Wielgus zareagowała na słowa prezydenta Andreja Dudy w obronie Szymona Hołowni. Sprawa dotyczy szczepienia na koronawirusa.

Lider Polski 2050 zbulwersował cześć opinii publicznej swoim szczepieniem na COVID 19. Hołownia mający 44 lata skorzystał z lekarstwa przed starszymi rocznikami za sprawą "błędu systemu" o którym mówili w ostatnich dniach rządzący.

Hołownia broni się, że gdyby ostatecznie nie udał się do przychodni na szczepienie, to lekarstwo by się zmarnowało. W obronie polityka stanął nawet prezydent Andrzej Duda.

- Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja! - napisał na Twitterze PAD.

Zostawiać Hołowni w spokoju nie zamierza posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. Polityczka Lewicy zwraca uwagę prezydentowi, że jej rodzice w dalszym ciągu czekają na przyjęcie pierwszej dawki szczepionki.

- Panie Andrzej Duda, proponuję, aby pan się nie wypowiadał. Moi rodzice 70+ nadal nie są zaszczepieni, a zapisali się na samym początku. A każdy polityk, który wykorzystał lukę Dworczyka zachował się nieprzyzwoicie, w tym Hołownia. Jesteście siebie warci - zwróciła się Scheuring-Wielgus do prezydenta.

- Żaden z polityków nie powinien był wykorzystywać tej okazji, którą stworzył na kilka godzin Dworczyk i jego system. Sorry, ale w takich chwilach trzeba być przyzwoitym. Przypomnę, że facet krytykował i tych, co zaszczepili się poza kolejnością i bałagan Dworczyka. Bałagan skrytykował i... jak cwaniak wykorzystał. To jest hipokryzja - dodaje posłanka Lewicy.

           Popierasz WIELGUS - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl