EyHKtgEWQAYF3tx.jpg

Dariusz Joński informuje o szczepieniach na COVID-19 na Podkarpaciu. Zdaniem polityka duża grupa osób przyjęła lekarstwo bez uprzedniego zapisania się na szczepienie jak i bez skierowania.

Wygląda na to, że chaos związany ze szczepieniem przybiera na sile. Kilka dni temu system szczepień został otwarty dla 40-latków, żeby po kilku godzinach rządzący poinformowali o "błędzie systemu".

W niedzielę poseł Dariusz Joński doniósł o szczepieniach lekarstwem firmy Pfizer osób, które miały nawet nie zapisać się na szczepienie. Sytuacja miała miejsce w Rzeszowie. 

- Wczoraj Pfizerem można się było zaszczepić bez zapisów i e-skierowania w przynajmniej dwóch miejscach na Podkarpaciu - napisał Joński na Twitterze.

- Panie Dworczyk to jak to z tymi szczepieniami jest?- zwróciła się do szefa KPRM zbulwersowana sprawą posłanka Barbara Nowacka.

Na informację opublikowaną przez posła Koalicji Obywatelskiej zareagowali internauci:

"Ciekawa jestem, czy to czysty zbieg okoliczności, że akurat w Rzeszowie takie cuda. Jakoś dostrzegam korelację między tym wydarzeniem a zbliżającymi się wyborami w tym mieście".

"Kampania wyborcza?".

"Jak widać po zdjęciach celem ochrony zdrowia, czyli zaszczepieniu się ludzie również trzymają dystans społeczny...".

"Wybory w Rzeszowie mogą czynić cuda".

              Bronisz PiS - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl