50436124383_264d820b90_c_1.jpg

Adam Niedzielski udzielił wywiadu portalowi TVN24.pl, Minister Zdrowia wypowiedział się o przyszłości, z jaką będziemy musieli się mierzyć po pandemii koronawirusa.

Pandemia COVID-19 nie zwalnia, choć wydaje się, że na bazie obecnych statystyk możemy stwierdzić, że jest odrobinę lepiej, niż miało to miejsce pod koniec marca.

Wszyscy liczymy na szybko postępujące szczepienia, a co za tym idzie na jak najszybszy powrót do normalności.

O "normalność" został zapytany przez TV24 minister Adam Niedzielski. Polityk nie ma dobrych informacji, w jego opinii powrót do stanu sprzed epidemii jest niemożliwy.

- Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy. (...) Część z nas już zawsze będzie używała maseczek. (...) Pokolenie dzisiejszych 50, 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagorzenia epidemicznego. (...) Zagrożeń biologicznych będzie już tylko więcej. (...) Pora zacząć się oswajać z myślą ze to nie jest ostatnia pandemia w naszym zyciu - wypowiada się Adam Niedzielski w rozmowie z TVN24.pl.

- W takich sytuacja cieszę się, że minister Niedzielski jest ekonomistą a nie lekarzem. Bo lekarze, którym w tej materii ufam tysiąc razy bardziej, są dużo większymi optymistami. Już pomijając to, że nie rozumiem czemu ma służyć takie zaniżanie morale w społeczeństwie - ocenia słowa polityka dziennikarz Maciej Bąk. 

     Popierasz NIEDZIELSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl