Awakubcym.jpg

Publicysta Kuba Wątły zareagował na informację o chorobie posła Tadeusza Cymańskiego. Dziennikarz nie życzy zdrowia politykowi Solidarnej Polski.

W piątek media obiegła informacja o tym, że Tadeusz Cymański choruje na raka.

- Zrobiłem badania profilaktyczne i mam takie rozpoznanie nieciekawe, z tych najgorszych rodzajów. Szczęście w nieszczęściu, że nie jest to schorzenie bardzo złośliwe, ale jedynie trochę złośliwe - powiedział Cymański w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Poseł Solidarnej Polski deklaruje, że boi się cierpienia i nie jest przygotowany na swoją śmierć.

- Mam 66 lat i całe życie byłem zdrowy, a tu nagle coś takiego. Nie jestem przygotowany, nie jestem spakowany. Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpienia - stwierdził poseł Solidarnej Polski.

W najbliższym czasie Tadeusz Cymański przejdzie operację.

Wątły do Cymańskiego

Na chorobę polityka zareagował Kuba Wątły. Publicysta nie wpisuje się w szereg wpisów w internecie życzących Cymańskiemu "dużo zdrowia", "szybkiego powrotu do zdrowia". Dziennikarz przypomina posłowi decyzję jego obozu politycznego ws. aborcji i praw kobiet.

- Od lat, cała zjednoczona prawica, a w szczególności Solidarna Polska, chce stworzyć kobietom w Polsce regularne piekło, w którym będą cierpieć, a potem umierać, np. w konsekwencji aborcji w piwnicy, bo na inną nie będzie ich stać. Czy występował Pan w obronie kobiet? Nie. Czy jest Pan wierzący? Tak. Czy piekło i cierpienie kobiet jest pańskim udziałem? Ależ oczywiście wszak jest Pan w partii Ziobry. Proszę zatem dać znać, jak to będzie cierpieć, gdy rak zrobi z pańskiego życia piekło. I proszę też dać znać jak to będzie umierać w cierpieniu - może zdąży Pan wtedy przeprosić wszystkie kobiety za piekło i cierpienie, które im montujecie? Choć ja miałbym te przeprosiny w dupie. Zdrowia zatem nie życzę. Niech Pan świadomie zakosztuje tego, co tworzycie w Polsce kobietom: piekła i cierpień - zwraca się Kuba Wątły do Tadeusza Cymańskiego.

             Popierasz WĄTŁEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl