Aaaaaaskdfgoykhyhyhhhyh.png

Jacek Kurski odniósł się w rozmowie z "Super Expressem" do stanu zdrowia dziennikarza Piotra Semki.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Piotr Semka trafił w ciężkim stanie do warszawskiego szpitala po zakażeniu koronawirusem.

- Piotr Semka trafił dziś z Covidem pod respirator. Bardzo martwię się o niego. Proszę o modlitwę - poinformował 24 marca dziennikarz TVP Jacek Łęski.

W sieci znajomi dziennikarza zaczęli zachęcać internautów do modlitwy za prawicowego publicystę.

- Bardzo brakuje naszego przyjaciela Piotra Semki w tych naszych polskich dyskusjach. Oby wrócił jak najszybciej - pisał w sieci Michał Karnowski ("wSieci") jednocześnie zachęcając do wzięci udziału we mszy za chorego dziennikarza.

Kurski o stanie zdrowia Semki

Prezes TVP Jacek Kurski jest w stałym kontakcie ze szpitalem MSWiA, gdzie przebywa na oddziale Piotr Semka.

- Jest szansa, że Piotr przeżyje. Jest pod aparatem ECMO, nie ma dużej podaży tlenu, czyli organy krążenia i oddychania działają normalnie. Pytanie jest od strony funkcjonowania po przeżyciu. Piotr jest w śpiączce, ale ona wynika z podawania leków farmakologicznych. Sytuacja jest lepsza niż jeszcze kilka dni temu. Teraz pozostaje modlitwa, bo nic tak nie pomoże jak właśnie modlitwa - mówi Kurski.

- To, co robi medycyna w najlepszym wydaniu szpitala MSWiA w Warszawie to robi, ale nic tak nie pomoże jak modlitwa za mojego przyjaciela Piotra Semkę - dodaje prezes TVP.

    Popierasz KURSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl