blazej-kmieciak-komisja-sejm-1-1408x1000.jpg

Błażej Kmieciak wypowiedział się o dzieciach skrzywdzonych przez pedofilów. Zdaniem szefa państwowej komisji ds. pedofilii dzieci te trafią w przyszłości "wprost do nieba".

Kmieciak zajmujący stanowisko przewodniczącego komisji ds. pedofilii, opublikował felieton na portalu dziennika "Rzeczpospolita".

- Osoby wykorzystane seksualnie w dzieciństwie trafią kiedyś wprost do nieba. Skąd to wiem? Bo w piekle już były - stwierdza urzędnik państwowy.

Słowa Kmieciaka spotkały się z falą krytyki. - Podobnie jak bite, wierne i pokorne żony - zareagowała na Twitterze senator Barbara Zdrojewska.

"I co będą tam robić? Oglądać swoich oprawców?".

"A, to spoko. W takim razie sprawiedliwość, zadośćuczynienie, wsparcie i terapia w życiu ziemskim nie są im już potrzebne".

"Ciekawe gdzie trafią kiedyś członkowie tej komisji. Może gdzieś, gdzie będą musieli popracować. Bo w niebie finansowym to już są" - zaczęli komentować internauci słowa Kmieciaka.

Wysokie zarobi członków komisji ds. pedofilii

W lutym "Gazeta Wyborcza" poinformowała o bardzo wysokich zarobkach członków państwowej komisji ds. pedofilii. Każdy z członków komisji ma dostawać 12 650 złotych misięcznie, plus dodatki funkcyjne.

       Popierasz KMIECIAKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl