aaaaaaaasirkorrifgmosiw.png

Jan Mosiński z oburzeniem zareagował na wpis w mediach społecznościowych Radosława Sikorskiego. Europoseł Koalicji Europejskiej nawiązał w swoim wpisie do katastrofy smoleńskiej.

Sikorski umieści na Twitterze post poświęcony byłej szefowej "Wiadomości" TVP Marzenie Paczuskiej. Polityk odniósł się do rewelacji medialnych nt. nowej pracy Paczuskiej.

- Gratuluję, @MarzenaPaczuska, posady w @PocztaPolska. PiS dba o swoich. A propos, czy nadal uważa Pani, że @anneapplebaum szkalowała Polskę pisząc w @washingtonpost , że prezydent Lech Kaczyński zginął w wypadku lotniczym? - zwrócił się Sikorski do byłej szefowej dziennika TVP.

Paczuska nie odpowiedziała pod wpisem europosła. Na słowa zareagował za to jeden z internautów.

"Zginął w wypadku, w którym sam miał wpływ na to, że podjęto próbę wylądowania. Czy ktoś zaprzeczy?".

- Na potrzeby polityki zginął w zamachu a na potrzeby polisy ubezpieczeniowej p. Marty Kaczyńskiej zginął w wypadku - stwierdził Sikorski.

Reakcja Paczuskiej i posła PiS

Na słowa europosła KE zareagowała na swoim Twitterze Marzena Paczuska jak i poseł PiS Jan Mosiński, który nazywa Sikorskiego "chłystkiem".

- Ten polityczny chłystek ma poważne kompleksy w stosunku do śp. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej prof. Lecha Kaczyńskiego - pisze Mosiński.

      Popierasz MOSIŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl