45063262802_143aab5dea_c_1.jpg

Andrzej Duda w najbliższy weekend ma pojawić się w Zakopanem. Prezydent według doniesień Tygodnika Podhalańskiego weźmie udział w konkursie narciarskim.

7 marca Andrzej Duda przyjedzie do Zakopanego, by wziąć udział w charytatywnym narciarskim maratonie na Polanie Szymoszkowej. Organizatorami wydarzenia są; Fundacja HANDICAP, Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury.

W wydarzeniu biorą udział najlepsi narciarze alpejscy, ale nie o wynik sportowy tutaj chodzi - głównym celem jest "integracja środowiska narciarskiego oraz wsparcie charytatywne działalności Fundacji Handicap Zakopane, zajmującej się sportową rehabilitacją osób z niepełnosprawnością umysłową oraz fizyczną" - informuje Tygodnik Podhalański.

Dla Andrzeja Dudy nie będzie to pierwszy udział w imprezie. Od początku swojej prezydentury PAD obejmuje patronatem honorowym wydarzenie.

Udział prezydenta w konkursie narciarskim dziwi i oburza wielu internautów. W dalszym ciągu borykamy się pandemią COVID-19, wiele przedsiębiorstw nie może normalnie funkcjonować w związku z obostrzeniami nałożonymi przez rząd.

"Teraz rozumiem, dlaczego na weekend nie są planowane nowe obostrzenia mimo wysokiej liczby zakażeń. Będą od poniedziałku".

"Ludzie od roku starają się żyć odpowiedzialnie, stosować się do ograniczeń, unikać kontaktu, by nie przynieść choroby sobie i swojej rodzinie, a błazen pokazuje ponownie swój charakter. Ten człowiek nie poczuwa się do roli, jaką piastuje. AD nadaje się do cyrku".

"PiS mówi, że trzecia fala to wina tych, co na Krupówkach się bawili, a Pan Prezydent wybiera się do Zakopanego na turniej narciarski. Super" - krytykują internauci prezydenta.

          Popierasz DUDĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl