aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdf5to6ko6hkhhhh.jpg

Anna Zalewska z oburzeniem zareagowała na grafikę umieszczoną w sieci przez Roberta Biedronia. W roli głównej na grafice występuje... Jarosław Kaczyński.

Biedroń postanowił upomnieć się o prawa kobiet, umieszczając na swoim Twitterze grafikę przedstawiającą kobietę wraz z prezesem PiS.

Kaczyński na rysunku znęca się nad kobietą, podtapiając ją w wannie. - Przemoc to nie miłość. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją... - pisze Biedroń.

Grafika mocno oburzyła byłą Minister Edukacji a obecnie europosłankę PiS - Annę Zalewską. Polityczka do tego stopnia zbulwersowała się treścią umieszczoną przez Biedronia, że powiadomiła... Ministra Sprawiedliwości.

- Wpis Biedronia to nie tylko skandal, ale polityczna dyskwalifikacja! Klasyka mowy nienawiści. Powiadomiłam Ministra Sprawiedliwości... - oświadczyła Zalewska.

- Pani podstaw z prawa nie zna. Przy zniesławieniu składa się albo pozew cywilny, albo PRYWATNY akt oskarżenia w sprawie karnej. Proszę mnie więc nie rozbawiać - odpowiedziała europosłance dziennikarka Aneta Mościcka.

          Popierasz ZALEWSKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl