aaaaaaaaaajirthyuhyuh.jpg

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami sektora ochrony zdrowia zaangażowanymi w zwalczanie skutków pandemii.

O prezydencie mało słychać w kontekście walki z epidemią COVID-19. Słychać za to za sprawą pasji Andrzeja Dudy, jaką jest jazda na nartach.

W niedzielę internet obiegło nagranie z momentu wyjazdu PAD z Wisły. Nagranie można krótko podsumować; z drogi śledzie, bo prezydent jedzie.

Narty nartami, ale czasem trzeba pokazać, że coś się robi, żeby suweren o 19.30 mógł zobaczyć we "Wiadomościach", że Polska ma aktywnego prezydenta.

W poniedziałek PAD spotkał w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami sektora ochrony zdrowia. 

- Dzisiaj wyzwaniem jest realizacja Narodowego Programu Szczepień, abyśmy w jak najszybszym tempie pokonali pandemię. To nie tylko kwestia życia i zdrowia Polaków, ale także funkcjonowania naszej gospodarki. Polska służba zdrowia zdała egzamin w trakcie pandemii. To ogromna zasługa wszystkich, którzy tworzą i realizują ochronę zdrowia. Zapewniam, że przez najbliższe lata w Pałacu Prezydenckim będzie trwała nieprzerwana debata o ochronie zdrowia oraz o tym, jak uczynić ją jeszcze lepszą - zapewniał PAD.

Eu1xQPcXcAA-FM1.jpg

***

- Panie Duda, przecież to pustosłowie; "nieprzerwana debata przez najbliższe lata"? Komu Pan chcesz wcisnąć to byle co? Będziecie tak nieprzerwanie, nieprzerwanie bajdurzyć, do końca pana kadencji? Choć fakt, trzeba trochę odmiany od nart i błąkania się po Pałacu - odpowiedział prezydentowi w internecie publicysta Waldemar Kuczyński.

Komentarze internautów:

"Przepraszam, skoro zdałam ten cholerny egzamin to gdzie mogę odebrać swój dodatek covidowy?" (pielęgniarka).

"Chłopie, przebudź się. Żaden ze 147 doradców nie powiedział ci, że z powodu załamania służby zdrowia liczba zgonów w Polsce jest najwyższa od czasów II WŚ? Masz pojęcie co się w Polsce dzieje? Forma per ty nie jest błędem, ale słusznym wyrażeniem braku szacunku".

"Nie ma służby zdrowia. Zamieniliście ją w służbę zarazy. Mnóstwo ludzi straciło przez to życie".

"Faktycznie zdała egzamin. Seniorzy po kilkanaście godzin w karetkach koczują przed szpitalami. No jest naprawdę czym się chwalić". 

           Popierasz DUDĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl