aaaaartgijgg.jpeg

Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się o młodych Polkach. Poseł Konfederacji kolejny raz wywołał swoimi słowami oburzenie w internecie.

W sobotę w Warszawie odbyła się konwencja Lewicy. - Brutalna prawda jest taka, że nasze pokolenie średnio do 35. roku życia mieszkać będzie z rodzicami. Nasze pokolenie zaharowuje się na kasie, słuchawce, taksówce - mówił młody działacz Lewicy Łukasz Michnik.

Na te słowa odpowiedział ekonomista związany z sejmową Konfederacją - Sławomir Mentzen.

- Brutalna prawda jest taka, że trzeba było się uczyć, pracować i oszczędzać. Nauczylibyście się malować ściany, spawać, prowadzić TIRa, to byście z rodzicami nie mieszkali. Niestety, zamiast pracować, wolicie zabierać tym, którym chciało się brać odpowiedzialność za własne życie - zwrócil się Mentzen do młodych.

- Myślałem, że Mentzen jest po prostu cyniczny. A to jednak zwykły idiota - skwitował Adam Boch, koordynator Młodej Lewicy.

Korwin

Do dyskusji postanowił dołączyć się Janusz Korwin-Mikke. Polityk broni Mentzena.

- Mentzen ma absolutną rację. Chodzicie na "studia", na których uczy się Was międlenia słów. Zreszta olewacie je, Waszym marzeniem jest "Erasmus" ("piwo, sex i leserka"). Dziewczyny nie umieją nawet szyć, gotować i prasować - i nie wiedzą NIC o realnym świecie - skrytykował Korwin młode Polki.

Reakcje internautów:

"Skończyłam trzy kierunki studiów, umiem prasować, prać, nieźle gotuję. Nie wstyd takie bzdury opowiadać człowiekowi, którego popierają dzieciaki, które wiertarki w ręku nie miały?".

"Nie musimy umieć prać, szyć czy gotować. Ale nie chciałabym by moja córka dorastała w kraju, gdzie nauka tych 3 rzeczy będzie priorytetem w edukacji kobiet".

"A Pan próbował kiedyś popracować w kopalni jak prawdziwy mężczyzna?".

"Ile lat pan przepracował w fabryce? Skończył pan inżynierię kosmiczną? Pana zdaniem wyjazd na pół roku lub rok do innego państwa, gdzie trzeba nawiązać kontakty z ludzi z innych kręgów kulturowych i porozumiewać się oraz studiować w obcym języku jest gorszy od kursu szwaczki?".

           Popierasz KORWINA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl