48056696552_718580695a_c.jpg

Łukasz Szumowski gościł w czwartek wieczorem na antenie Polsat News.

Po długiej nieobecności Szumowski pojawił się w mediach. Były minister zdrowia komentował bieżącą sytuację epidemiczną oraz odniósł się do kontrowersji dot. zakupów resortu zdrowia związanych z pandemią.

– Na szczęście nie jestem na miejscu pana ministra Niedzielskiego, bo trafił na niezwykle trudny okres – oceniał Szumowski.

Odnosząc się do kontrowersyjnego zakupu respiratorów, poseł PiS-u przekonywał, że sprawa jest już zamknięta; - Dziś przeczytałem bardzo dobrą wiadomość, że tak naprawdę zostały zabezpieczone wszystkie pozostałe pieniądze na respiratorach, które są w Warszawie. Myślę, że to kończy temat. Wszystkie dywagacje i budowanie pozycji politycznej przez opozycję na czymś, co było walką o bardzo trudno dostępne dobra. U nas wszystko się skończyło dobrze dla Skarbu Państwa. Ten temat jest już tematem zamkniętym - stwierdził Szumowski.

- Uważam, że Pan powinien siedzieć - odpowiedziała politykowi warszawska radna dzielnicy Ursynów Sylwia Krajewska.

- Panie ministrze. Nie chcę Pana martwić. Ten temat będzie dopiero otwarty. I zbadany bardzo dokładnie. Wie pan o czym mówię. Będzie zbadany podmiotowo i przedmiotowo. Myślę, że treść epikryzy może pana zmartwić - zwraca sie do Szumowskiego europoseł Bartosz Arłukowicz

Politykowi odpowiedzieli także internauci;

"Dopóki nie zostaną zamknięci sprawcy, nie jest".

"To się Pan zdziwisz, jak będzie działać normalna prokuratura. Przedawnienie sami żeście po przedłużali".

"Każdy przestępca w Polsce może teraz się tak wyłgać od śledztwa i procesu?".

"Jest Pan bardzo bezczelny, nieprzyzwoicie wręcz, pozostaje tylko mieć nadzieję, że ktoś, kiedyś w kurtce z trzema literami na plecach zapuka nad ranem do pańskich i Pana zastępcy drzwi, zgasi panu ten drwiący z maluczkich uśmiech i wyrecytuje prokuratorski nakaz".

    Popierasz SZUMOWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl