aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakrotkyohkohhhhhh.png

Anita Kucharska-Dziedzic pojawiła się w poniedziałek na antenie TVP Info. Prowadząca program Magdalena Ogórek na dłużej zapamięta tę rozmowę.

W TVP rozmawiano o transferach politycznych, których dokonuje Szymon Hołownia. W poniedziałek do ruchu Polska2050 dołączyła posłanka KO Paulina Hennig-Kloska. Wcześniej m.in. Joanna Mucha oraz Hanna Gill-Piątek.

- To niesamowita rzecz, że będziemy mieli jedyne koło, jedyną frakcję w polskim parlamencie złożoną wyłącznie z kobiet - skomentował Szymon Hołownia.

Transfery Hołowni budzą różne reakcje. Wiele osób krytykuje zachowanie lidera Polski2050.

- Hołownia upolował kolejną posłankę i założy koło byłych polityków PO, Wiosny i Nowoczesnej. Zarazem domaga się od PO deklaracji ws. aborcji, choć jego partia takiej deklaracji nie składa. Jak mówi Joanna Mucha, „w ruchu Polska 2050 są różne poglądy na temat aborcji”. Fiksum-dyrdum - ocenia publicysta Przemysław Szubartowicz.

- Pani Hennig-Kloska mówiła kilka dni temu, że z Szymon Hołownią nie zgadza się w sprawach fundamentalnych i jest "patriotką kropki w logo Nowoczesnej". Bardzo mała musiała być ta kropka - mówi Renata Grochal z "Newsweeka".

TVP

W TVP poruszono wątek transferów dokonywanych przez Polskę2050. Do pikantnej wymiany zdań doszło między prezenterką TVP Magdaleną Ogórek a posłanką Lewicy Anitą Kucharską-Dziedzic. Polityczka wypomniała dziennikarce jej przeszłość polityczną...

        Popierasz Kucharską  - kcuk w górę!

Polub Polityczek.pl