aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalfrpltykhgyhhhyyyyy.jpg

Duchowny Wojciech Lemański odniósł się do aktywności medialnej Szymona Hołowni.

Mimo zakończonej kampanii prezydenckiej Hołownia pozostaje niezwykle aktywny w przestrzeni medialnej. Niemal codziennie prowadzi live na Facebooku oraz często pojawia się w mediach.

Hołownia udzielił wywiadu Jackowi Nizinkiewiczowi z dziennika "Rzeczpospolita" w którym powiedział o wyborach prezydenckich:

- Wygrałbym wybory prezydenckie, gdybym to ja był w II turze i zmierzył się z PAD, a nie Trzaskowski. PO miała moją ofertę na stole i jej nie podjęła. PiS zależało na zmianie kandydata z PO, żebym tylko nie ja wszedł do II tury.

***

- Odjazd - zareagował na słowa Hołowni dziennikarz Tomasz Lis.

- Dziecinada. Na gdybaniu nie zdobywa się poparcia ani zaufania - wypowada się publicysta Piotr Szumlewicz.

Do słów Holowni postanowił odnieść się także duchowny Wojciech Lemański. Ksiądz apeluje do polityka, aby ten udał się na urlop i dał ludziom odpocząć od siebie.

- Szymon daj nam wszystkim chwilę od ciebie odpocząć. Przerżnąłeś te wybory. Wyraźnie przegrałeś z Trzaskowskim walkę o drugą turę. Przecież wszyscy słyszeli i widzieli, że nie walczyłeś z Dudą tylko z Trzaskowskim. A chyba najdotkliwiej zabolała cię porażka wśród najmłodszych wyborców 18-29 lat. Nie udawaj teraz proroka i nie opowiadaj bajek, jak to wygrałbyś w drugiej turze. Jedź z żoną i córką na urlop. Jakoś bez ciebie wytrzymamy ten miesiąc czy drugi - zwrócił się ks. Lemański do Hołowni za pośrednictwem Facebooka.

       Popierasz LEMAŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl