50043697912_f8ff27c4af_c.jpg

Premier Mateusz Morawiecki pojawił się dzisiaj w Janowie Lubelskim. Szef rządu zachęcał do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich na Andrzeja Dudę.

Janów Lubelski. Tutaj w powiecie janowskim wygraliście już wybory, bo frekwencja w waszym powiecie była największa. Gratuluję tej mobilizacji. Takiej frekwencji potrzebujemy.

Polityka PiS-u. Udało się zreformować Polskę tak, żeby zdanie Polaków było najważniejsze. Potrafimy zarządzać środkami publicznymi i dajemy środki dla wszystkich samorządów. : Obniżyliśmy kilkanaście podatków. Łatwo można to zweryfikować. Staramy się poprawić los seniorów przez 13. i 14. emeryturę. Żeby nasze reformy można było kontynuować, musimy mieć dobrą współpracę. Ona jest możliwa tylko z Andrzejem Dudą.

2 tura. Prosimy wszystkich, którzy mają Polskę głęboko w sercu, którzy chcą rzeczywistość opierać na trwałym fundamencie tradycji, tożsamości, polskości i połączyć z nowoczesną gospodarką i twardą walką o nasze interesy w Unii Europejskiej - głosujmy. Jeżeli nie pójdziemy do głosowania 12 lipca i nie zagłosujemy na prezydenta Andrzeja Dudę, to wszystko może upaść.

EbxOqOmU4AUPpdL_1.jpg

Na słowa premiera zareagowali internauci:

"Może upaść wasz rząd? Wchodzę w to".

"Jeśli nie zagłosujecie na Dudę, to wszystko upadnie! Upadną kłamstwa, krętactwa, nepotyzm, malwersacje, cwaniactwo, marnotrawienie naszych pieniędzy, monowładztwo, upolitycznianie sądów i urzędów państwowych, jednym słowem upadnie misterny plan Kaczyńskiego! Wybór należy do was!".

"A pan coś robi oprócz prowadzenia kampanii A.Dudzie?! Skąd pan bierze wynagrodzenie i za co? Jeżeli będzie upadek to dzięki panu i PAD".

"Czyli upadną wszystkie pisowskie przekręty i zacznie się czas rozliczeń? Nareszcie!".

       Popierasz MORAWIECKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl