aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepdleddddddd.jpg

Popularna aktorka Tamara Arciuch wypowiedziała się na temat wyborów prezydenckich, które odbędą się już w najbliższą niedzielę 28 czerwca.

Małgorzata Trzaskowska dołączyła wczoraj do społeczności Facebooka i Instagrama. (Być może) już niedługo Pierwsza Dama chce w przeciwieństwie do obecnej Pierwszej Damy Agatu Kornhauser-Dudy mieć dużo lepszy kontakt z ludźmi.

Agacie Dudzie często zarzucane jest milczenie i brak własnego zdania w ważnych sprawa społecznych. Trzaskowska ma zupełnie inny charakter i wygląda na to, że nie dałaby się zagonić do politycznego kąta, aby stać przez 5 lat w cieniu męża.

Pierwszy wpis na Facebooku

- Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych - to mój debiut :). Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami jak np. edukacją w domu.

- Jednak co najważniejsze w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki.

- Uprzedzam – nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści! - napisała w swoim pierwszym poście na Facebooku Małgorzata Trzaskowska.

Trzaskowska pojawiła się także na Instagramie, na którym umieściła zdjęcie, ze ślubu z Rafałem.

"8 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!😁❤️".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!😁❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Pod postem pojawiły się m.in. wpisy:

Maja Ostaszewska (aktorka): "Piękni! Piękna Pierwsza Para!!! Szczęścia dla Was i Waszej wygranej dla nas wszystkich!!!".

Tamara Arciuch (aktorka): "Piękni ludzie. Same pozytywne emocje i uczucia! Chcę takiej pary prezydenckiej! Chcę przestać się wstydzić i być dumna, że reprezentują mnie ludzie z otwartymi umysłami i sercami! Trzymam kciuki z całych sił!".

Agata Młynarska (dziennikarka): "Piękni i piękne zdjęcie".

           Popierasz Arciuch - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl