aaaaaaaaaaaaaaaaaaaarflpdlpflprffffff.png

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek odniosła się do dzisiejszego orzeczenia sądu ws. pozwu sztabu Andrzeja Dudy dotyczącego Rafała Trzaskowskiego.

Sztab Andrzeja Dudy pozwał Trzaskowskiego w trybie wyborczym za słowa wypowiedziane przez kandydata KO we Wrocławiu.

- Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę. I też pytam pana prezydenta: dlaczego nie stoi Pan przy wszystkich tych, których rząd pozostawił samym sobie? Co Pan zrobił dla tych wszystkich, którzy dzisiaj tracą pracę? - mówił Trzaskowski.

Słowa te nie spodobały się współpracownikom Dudy. Chodzi konkretnie o zwrot "prawie milion osób". Zdaniem rządzących pracę straciło mniej osób.

Wyrok

- Trzaskowski nie musi prostować swojej wypowiedzi o milionie bezrobotnych; pozew wyborczy komitetu Andrzeja Dudy nieprawomocnie oddalony - poinformowała Polska Agencja Prasowa.

- Sąd oddalił pozew komitetu PAD i Rafał Trzaskowski nie musi prostować wypowiedzi o milionie bezrobotnych. W sondażu Rafał Trzaskowski wygrywa z PAD w II turze. Krytyka Jadwigi Emilewicz za politykowanie z ambony. Zła prasa Trumpa po książce Boltona. Jeśli tak źle zaczął się tydzień dla PAD, to jak się skończy? - komentuje dziennikarz Jacek Nizinkiewicz.

Do orzeczenia sądu odniosła się także za pośrednictwem mediów społecznościowych europosłanka Beata Mazurek. Polityczka PiS atakuje sędzię.

- Widać, że ostatnie deszcze nie schłodziły głowy rozgrzanej sędziny - pisze była rzeczniczka PiS.

Mazurek odpowiedzieli internauci:

"Łaskawa Pani, nie można się chwalić obniżaniem wieku emerytalnego, bo to oznacza głodową emeryturę, można obniżyć ten wiek, gdy się jest nałogowym populistą, ale potem należy się tego do końca życia wstydzić".

"Mamy dość tego języka Pani, dlaczego nie szanuje Pani decyzji sądu, niezawisłego? Choć rozumiem, że Pani może nie dostrzegać, co jest zgodne z prawem a co nie, skoro Pani partia przepchnęła nie takie buble prawne".

"Niestety porażka boli a przed Wami cała masa niepowodzeń. Musi się Pani do tego przyzwyczaić".

"Naprawdę trzeba być durnym, aby pisać takie pierdoły jak pani".

         Popierasz Mazurek - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl