aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdlepdlepddddddddddd.jpg

Małgorzata Trzaskowska pojawiła się dzisiaj ze swoim oficjalnym profilem społecznościowym na Facebooku.

Żona prezydenta Warszawy postanowiła zadbać o kontakt z ludźmi i założyła swoje konto na platformie społecznościowej.

- Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych – to mój debiut - zaczęła swój pierwszy wpis Trzaskowska. 

Następnie partnerka życiowa kandydata KO w wyborach prezydenckich (28 czerwca) wspomina o trudnym czasie, z jakim się wszyscy borykamy przez pandemię koronawirusa.

- Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami jak np. edukacją w domu.

- Jednak co najważniejsze w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki - pisze Trzaskowska.

- Uprzedzam – nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści! - dodaje żona prezydenta Warszawy.

Trzaskowska została z sympatią powitana przez internautów:

"Pozdrawiam z Bristolu. Właśnie otrzymałem kartę do głosowania, więc chciałem tylko powiedzieć, pierwszy fizyczny głos już oddany dla męża. Gratuluję i życzę samych pozytywnych wibracji".

"Pani Małgorzato, kolejne zdjęcie, które widzę z Pani wizerunkiem, pewnie komentarz zniknie w zalewie innych, ale to, co mnie urzekło to "SPÓJNOŚĆ". Ma Pani to coś, co powoduje, że nawet Pani nie znając, akceptuje się Panią i nie sposób Pani nie polubić. Sił i wytrwałości dla Pani, męża i dzieciaków".

"Bardzo dobrze powiedziane, piękne przywitanie, to prawdziwa pierwsza dama, trzymam kciuki i pozdrawiam".

"Pani Małgorzato, mocno trzymam kciuki za Panią i za Pani męża!!!".

         Popierasz Trzaskowską - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl