49908113711_a3285f45f3_c.jpg

Prezydent Warszawy i kandydat KO w nadchodzących wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski spotkał się dzisiaj z przedstawicielami związków zawodowych.

Prezydentura. Prezydent powinien być arbitrem konfliktów i problemów. Dzisiaj sytuacja jest niesłychanie trudna - grozi nam kryzys gospodarczy. Gwarantuję, że jeżeli zostanę prezydentem, będę pobudzał rząd do działania, będę zadawał trudne pytania. Jako Prezydent RP będę przedstawiał raport o stanie państwa, gdzie znajdą się konkretne rozwiązania rzeczywistych problemów. Będę aktywnym partnerem dla rządzących.

RDS. Będę na poważnie traktował Radę Dialogu Społecznego. Prezydent musi być po stronie ludzi, musi pełnić aktywną rolę.

***

W czasie konferencji dziennikarz TVP Info próbował kolejny raz - w tej kampanii - ośmieszyć Rafała Trzaskowskiego. Tym razem pytaniem o ceny produktów. Z odpowiedzi Trzaskowskiego wynika, że nie rzadko robi samodzielnie zakupy - ponieważ nie miał trudności z odpowiedzią na zadane mu pytanie.

- Marzy mi się taka konferencja prezydenta Dudy, podczas której odpowiadałby na wszystkie pytania dziennikarzy - komentuje dziennikarz Jacek Nizinkiewicz, "Rzeczpospolita".

Na wypowiedź Trzaskowskiego zareagowali internauci:

"Jakie piękne oranie z rana".

"Aż miło patrzeć, jak on ich upokarza za każdym razem".

"Ale on ich niszczy, on jest niezniszczalny".

"Ale trzeba przyznać, że "dziennikarze " TVP są konsekwentni i niezłomni w swej głupocie".

      Popierasz Trzaskowskiego - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl