50023563302_401120e089_c.jpg

Prezydent Andrzej Duda w ramach trwającej kampanii prezydenckiej pojawił się dzisiaj w Krakowie.

Prezydentura. Swoje zobowiązania, swoją odpowiedzialność, którą na siebie przyjąłem, przez ostatnie 5 lat realizowałem z powodzeniem. Przez ostatnie 5 lat działałem dla ludzi i chcę tę politykę kontynuować. Obiecuję Państwu, że zawsze będziecie godnie reprezentowani. Dzięki naszej polityce, stajemy się coraz silniejsi na arenie międzynarodowej.

Praca. Dzięki mądrej polityce osłaniamy miejsca pracy. Nie chcemy, aby wysoki poziom bezrobocia wrócił do naszego kraju. Chcemy, aby wynagrodzenia rodziców były oparciem finansowym dla dzieci.

Przyszłość. Prowadzimy wielkie inwestycje, aby Polska stawiała się coraz bardziej niezależna i silniejsza, dla bezpieczeństwa naszych obywateli. Koniec z czasami, podczas których trzeba było wybierać co zbudować. My będziemy realizowali inwestycje centralne, a także lokalne.

Klimat. Po szczycie klimatycznym wprowadziliśmy rozwiązania, które chronią polski klimat. To także są działania, dzięki którym będzie nam się lepiej żyło.

Morze. Przekop przez Mierzeję Wiślaną zwiększy naszą samodzielność. To strategiczna kwestia rozwojowa i turystyczna

***

- Ciekawe, czy symetryści wyrażą równie barwne i równie święte oburzenie, jak wówczas, gdy Schetyna mówił o biblijnej szarańczy, która obsiadła spółki - krytykuje Dudę publicysta Przemysław Szubartowicz.
EbC3i4MXgAEeeQW.jpg
          Popierasz Dudę - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl