aaaaaaaaaaaaaaslepdlpedpdlpdddddddddddddd.png

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Władza. Te ćwoki uważają, że Polacy, to banda durniów i homofobów i że na pogardzie dla gejów zrobią kampanię i zachowają władzę. My zdecydujemy, czy uważając nas za durniów i prymitywnych homofobów mają rację, czy nie.

Andrzej Duda. Kampania Dudy to wielka manifestacja i krzyk - nie nadaje się na prezydenta, hańbi swój urząd, nie jest godzien, by być przywódcą Polaków, przynosi Polsce wstyd na cały świat. Może Polsce ofiarować tylko obrzydliwą wojnę ideologiczną i wykluczanie ludzi. Chcesz normalnej, otwartej, tolerancyjnej dla wszystkich i każdego Polski- pomóż kupić Dudzie bilet na drogę. Czas na wyprowadzkę z pałacu. Każda wypowiedź Dudy o LGBT dociera do świata jako dowód, że Polska to straszny kraj homofobów i ludzi z ciasnymi umysłami. Wybryki Dudy idą na konto nas wszystkich. Dość tego obciachu, wstydu, hańby i upokarzającej dla narodu żałosnej prezydentury. W sprawie LGBT prezydent RP, pan Andrzej Duda, posługuje się językiem faszystowskim.

Nigdy nie popierałem Andrzeja Dudy, a jednak z zażenowaniem obserwuję, jak w końcówce swej prezydenckiej przygody staje on na głowie, by udowodnić, że jego prezydentura, to nie tylko błąd, ale jakaś upiorna karykatura. Jak powiedział kiedyś Bronisław Komorowski - szkoda Polski.

LGBT. À propos wstrętnej nagonki na LGBT, przychodzi mi do głowy, że regułą powinno być najprostsze i nieinwazyjne nastawienie do siebie i innych - żyj i pozwól żyć. Dbaj o swoją strefę wolności i nie naruszaj strefy wolności innych. PiS, Duda, Kaczyński, Bielan i Kurski, chcą wykorzystać słuszne oburzenie z powodu szczucia na LGBT, by wywołać wojnę, zapewnić wygraną Dudzie, a potem jeszcze bardziej w LGBT uderzyć.Za takie wypowiedzi jak Żalka, Dudy czy Czarnka, w normalnych zachodnich krajach traci się pracę i dobre imię. I nie jest to kwestia politycznej poprawności czy braku wolności słowa, ale braku tolerancji dla faszystowskiego języka w życiu publicznym.

Polska. Joachim Brudziński zasugerował, że Polska bez tego całego LGBT mogłaby być lepsza. Ja uważam, że Polska bez Joachima Brudzińskiego nie byłaby lepsza. Byłaby lepsza, gdybyśmy razem mogli pójść na schabowego i wypić piwo. Strasznie poobijana wyjdzie Polska z tej kampanii. A zrujnowanie wizerunku kraju i państwa przez Kurskiego i tę bandę może być katastrofalne.

Wybory prezydenckie. Często nie zgadzałem się z prezydentem Kwaśniewskim, przez lata nie miałem nawet wstępu do pałacu, ale muszę przyznać, że był po prostu prezydentem normalnym. I tego dziś potrzebuje Polska - normalnego prezydenta w normalnym kraju. Prezydent ma ucieleśniać dumę, aspiracje i nadzieje narodu, a nie być naczelnym homofobem i hejterem RP. Pokonanie Dudy to warunek normalności. Trzaskowski i Duda są kandydatami, żeby Polacy mogli zobaczyć, jak różni mogą być ludzie i politycy, jak różne mogą być twarze, myśli, wizje i słowa. Wreszcie jak całkowicie odmienne mogą być Polski. Wybory prezydenckie przed nami, ale w sensie władzy moralnej Andrzej Duda już abdykował. Zhańbił urząd, upokorzył Polaków, poniżył Polskę. Polacy zasługują na nieskończenie więcej niż jego prezydentura.

Jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, to narodowi wystarczy kilka miesięcy, by definitywnie pogonić szkodników z PiS. I taka jest stawka tych wyborów.

Kościół. Pamiętam, że w Kościele niemal zawsze słyszałem „kochaj bliźniego jak siebie samego”. Dzisiaj już tego nie mówią, czy niektórzy tego nie chcą, nie umieją zrozumieć?

Debata w TVP. Manipulacja od pierwszego pytania. Pytania z Nowogrodzkiej odczytuje chłoptaś wynajęty przez PiS. Każde pytanie to atak na Trzaskowskiego. TvGoebbels w swoim stylu. Obrzydliwa, chamska ustawka w stylu Bielan— Kurskiego z konferansjerskim wyrobem dziennikarskopodobnym. Antydebata w antytelewizji, prowadzona przez antydziennikarza. Najważniejszy wniosek z tej debaty - ta nieudolna amatorska telewizja powinna być skasowana, bo nie zasługuje na to, by istnieć. Smród w TVP czuć z wielkiego dystansu, więc normalne, że w studiu latają muchy. W drugiej turze przydałaby się nie pseudo debata w PiS-owskiej szczujni, ale debata wolnych mediów, niech będzie TVN, Wyborcza i Ringier Axel Springer.

Urodziny Kaczyńskiego. Oprócz zdrowia życzę mu miłego dnia, bo nadchodzą dla niego zdecydowanie mniej miłe.

Wyrok ws. Sadurskiego. PiS można już nazywać zorganizowaną grupą przestępczą. Korzystałem z tej przyjemności już wcześniej, ale teraz będę to robił na legalu.

Spotkanie Duda Trump. Szykuje się ciekawie. Rasista, który namawiał Chiny do budowy obozów koncentracyjnych dla muzułmanów, spotka się z człowiekiem używającym języka homofobicznego i wspierającym telewizję grającą antysemityzmem. W sumie - szczyt obrzydliwości.

aaaaaaaaaaksodkodkoedkedeeeeee.jpg

             Popierasz Lisa - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl