aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldpdddd.png

Pisarz i publicysta Jaś Kapela postanowił złożyć zawiadomienie do prokuratury na prawicowego publicystę Stanisława Michalkiewicza.

Michalkiewicz po tym, jak przegrał w sądzie z kobietą, która była ofiarą księdza pedofila, upublicznił jej dane osobowe w przestrzeni internetowej.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych: "KASIU, JESTEŚMY Z TOBĄ! MICHALKIEWICZ MŚCI SIĘ NA OFIERZE KSIĘDZA-PEDOFILA. Publicysta Radia Maryja został skazany na 150 tys. zł zadośćuczynienia za nazwanie "ku*wą" ofiary księdza-pedofila. W odwecie ujawnił w internecie jej dane osobowe".

- Nie ma w języku ludzi cywilizowanych odpowiednich słów na określenie kogoś, kto najpierw nazywa ofiarę księdza pedofila k..., a potem - gdy zostaje za to skazany - ujawnia jej dane. I nie ma dla tego usprawiedliwienia. Żadnego - wypowiada się dziennikarz Tomasz Terlikowski.

Michał Szułdrzyński (dziennikarz, "Rzeczpospolita"): "Nie ma w języku cywilizowanych ludzi słów na określenie draństwa, jakiego dopuścił się pan Michalkiewicz".

Komentarz Kapeli 

Dawno nie zgłaszałem nikogo do prokuratury, ale mało osób tak sobie na to zasłużyło, jak Stanisław Michalkiewicz. Potrafilibyście popełnić w jednym krótkim tekście aż cztery potencjalne przestępstwa? Ale trudno się dziwić. Michalkiewicz to człowiek, który od lat popełnia podłości, na podłości żeruje, dzięki podłości zarabia. Więc teraz niech nie płacze, że mu komornik wszedł na konta. Pozdrowienia do więzienia. Za krzywdzenie ofiar molestowania mam nadzieję, że znajdzie się dla niego specjalny krąg piekła.

74593557_2555554641200377_6316653933175504896_o.jpg

Reakcje internautów:

"Chapeau bas! To się nazywa prawdziwa postawa obywatelska".

"Brawo!!! Myślę, że takich pozwów będzie znacznie więcej".

        Popierasz Kapelę - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl