218907993_505452867445581_1481639683415017838_n.jpg

Konrad Piasecki oburzył się w związku z publikacją portalu TVP Info dotyczącą migrantów na granicy polsko- białoruskiej. "Kłamcy i manipulatorzy z TVP info!" - pisze dziennikarz w kierunku pracowników telewizji publicznej.

W artykule na stronie TVP Info czytamy o wizycie wiceministra spraw zagranicznych Marcin Przydacza w programie "Rozmowa Piaseckiego" w TVN24. Z tekstu dowiadujemy się, że Piasecki pytał w czasie rozmowy polityka;

"Czy nie możemy wpuścić tych 32 osób i uczynić tę granicę naprawdę na tyle szczelną, żeby to nie był sygnał: „przyjeżdżajcie do Polski”, tylko raczej sygnał: „wykonaliśmy gest humanitarny wobec tych osób, a wobec wszystkich innych tego gestu nie będzie”, dlatego że nie będą się w stanie dostać nawet w okolice polskiej granicy – pytał prowadzący rozmowę pracownik TVN24" - napisał portal TVP Info do artykułu o tytule: "Przydacz o propozycji dziennikarza TVN24: Namawia pan do złamania prawa"

Reakcja Piaseckiego

Na publikację publicznego portalu nie pozostał obojętny dziennikarz TVN24. "Kłamcy i manipulatorzy z TVP info! Jeśli cytujecie moje wywiady, to róbcie to porządnie. I napiszcie, że mówiąc o wpuszczeniu imigrantów, cytowałem, wybranego także głosami PiS, Rzecznika Praw Obywatelskich" - poucza Piasecki na Twitterze redakcję TVP Info.

       Popierasz PIASECKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl