106170338_2609634892637924_6324067016825816571_n_1.jpg

Magdalena Adamowicz odnosi się do bieżących tematów politycznych. Kolejny raz nie brak gorzkich słów pod adresem Pawła Kukiza.

Kukiz po tym, jak zagłosował w Sejmie za "lex TVN" i został skrytykowany przez opinię publiczną, stwierdził, że hejt w jego stronę jest większy niż ten, z którym się mierzył zamordowany prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Na słowa lidera Kukiz'15 natychmiast odpowiedziała wówczas Magdalena Adamowicz. - Panie Kukiz, niech Pan nie wyciera sobie gęby moim mężem, bo stoi Pan teraz tam, gdzie stali i stoją inspiratorzy Jego morderstwa - napisała europosłanka w stronę byłego muzyka.

Następnie Adamowicz zareagowała w internecie na najnowszy sondaż polityczny, w którym Kukiz'15 odnotował wynik... 0 proc. poparcia. - Panie Kukiz, to może, zamiast czekać, aż PiS wskutek Pana przebiegłych gier politycznych wprowadzi w życie Pana sztandarowy postulat o „odwoływalności parlamentarzystów, którzy w opinii wyborców zdradzili”, Pan sam da przykład? - skomentowała polityczka.

Afganistan

Magdalena Adamowicz umieściła na swoim Twitterze komentarz odnoszący się do obecnej sytuacji politycznej w Afganistanie.

Europosłanka podzieliła się także opinią na temat narracji polityków PiS sugerujących opinii publicznej, że głosowanie w Parlamencie Europejskim inaczej niż czynią to politycy PiS, jest głosowaniem przeciw Polsce.

- PiS to nie Polska - więc krytyka PiS to nie atak na Polskę. Ordo Iuris to nie religia/Kościół/chrześcijaństwo - więc krytyka Ordo Iuris to nie atak na religię/Kościół/chrześcijaństwo. Są to organizacje podlegające krytyce, jak wszystkie inne - stwierdza Adamowicz.

         Popierasz ADAMOWICZ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl