19952192918_46d7876c3c_c.jpg

W sobotę w Otyniu pojawili się politycy Prawa i Sprawiedliwości z marszałek Sejmu Elżbietą Witek na czele. Wypowiedzi przedstawicieli obozu władzy spotkały się z falą krytyki. 

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zagonił swoich posłów/europosłów do odwiedzania miejscowości w całej Polsce i zachęcania mieszkańców do popierania "Polskiego ładu". Lider Zjednoczonej Prawicy także pojawia się  wybranych przez siebie miejscowościach, by mówić o planach swojego ugrupowania. 

- Polski Ład to wielki program zmiany cywilizacyjnej, która będzie dotyczyła całej Polski, wszystkich grup społecznych, wszystkich regionów - mówił Jarosław Kaczyński podczas niedawnego spotkania w Rypinie (woj. kujawsko -pomorskie). 

Rafalska i Witek atakują opozycję 

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek i europosłanka Elżbieta Rafalska pojawiły się w sobotę w Otyniu. Polityczki PiS zachęcały mieszkańców do popierania Zjednoczonej Prawicy i stworzonego przez rząd "Polskiego ładu".  Spotkanie było zakłócane przez przeciwników obecnego rządu, na co Witek i Rafalska reagowały bardzo nerwowo. 

- Jakbym się nie zgadzała z decyzjami rządu, to nigdy od takiego rządu nic bym nie wzięła - stwierdziła Witek, atakując przeciwników PiS za korzystanie z programów socjalnych. 

"Opozycja nam zdziczała" - dodawała Rafalska. 

          Popierasz RAFALSKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl