edc4wbubq6vh1dt38oo437k2vit2nrdj.jpg

Paweł Kukiz pojawił się w środę na antenie programu "Kwadrans polityczny" w TVP. Lider Kukiz'15 wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do polskiej polityki Donalda Tuska.

Kilka dni Paweł Kukiz podpisał porozumienie z Prawem i Sprawiedliwością ws. współpracy w Sejmie. Jednym z pierwszych projektów Kukiz'15, jaki mają przegłosować rządzący jest tzw. ustawa antykorupcyjna.

- Ustawa antykorupcyjna to bardzo ostra, wręcz represyjna ustawa. Względem złodziei, niezależnie od opcji politycznej, nie powinno być litości. Mam nadzieję, że zostanie uchwalona. (...) W myśl ustawy antysitwowej, każdy polityk musiałby wykazać zatrudnienie swojej rodziny w spółkach komunalnych i Skarbu Państwa. Dziś to potężny problem polityczny - mówił Kukiz zachwalając swoją ustawę. 

Były muzyk wypowiedział się także na temat coraz bardziej prawdopodobnego powrotu Donalda Tuska na polską scenę polityczną.

- Nie wiem, kto czeka na powrót Tuska, ale wiem, że jego powrót spowoduje więcej chaosu w opozycji. Więcej przyniesie korzyści obozowi władzy. (...) Powrót Tuska spowoduje dalsze podziały na opozycji - ocenił Kukiz.

           Popierasz KUKIZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl