168822449_283517119905729_8666208197872237949_n.jpg

Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się na temat niemieckiego zbrodniarza Adolfa Hitlera. Poseł Konfederacji zdradza jakby się zachował, gdyby był sędzią, a na ławie oskarżonych zasiadłby przywódca nazistów.

Ok. 6 milionów Żydów zginęło za sprawą nazistów. Na czele III Rzeszy stał nie kto inny, jak Adolf Hitler. Czy przywódca nazistów mógł nie wiedzieć o masowym mordowaniu Żydów?

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke w przeszłości już dał się poznać z absurdalnych opinii głoszonych w kontekście Hitlera.

- Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Kanclerz III Rzeszy mógł nic nie wiedzieć o Holokauście. Organizatorem zagłady Żydów był Himmler - mówił Korwin dziennikowi "Do Rzeczy".

Korwin sędzia

Teraz lider partii Korwin i jeden z liderów sejmowej Konfederacji podzielił się w internecie opinią, jakby się zachował gdyby przyszło mu osądzić Adolfa Hitlera.

- Jako sędzia bez wahania skazałbym Adolfa Hitlera na śmierć (jestem zwolennikiem kary śmierci - a Wy?) bo było za co - ale akurat za Holokaust... musiałbym go uniewinnić!! - napisał Korwin-Mikke na Twitterze.

Słowa Korwina zbulwersowały internautów, wielu w wulgarny sposób odpowiedziało pod tweetem. Nie zabrakło nieco delikatniejszych wpisów:

"A ma Pan jakieś dowody, że wiedział o drugiej wojnie światowej?".

"Brakuje cenzuralnych słów, by określić pana. Ohyda".

"Wstyd, że ktoś z takimi poglądami jest w Sejmie".

"To, że nie ma pisemnego dowodu nie oznacza, że nie ma przesłanek. Procesy poszlakowe nie były rzadkością, nawet te, w których dochodziło do najwyższych wymiarów kary. Poza tym jest cały ciąg przyczynowy skutkowy zapoczątkowany zapisami w "Mein Kampf"".

           Popierasz KORWINA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl