dvue5mo2koagtk4515jk29qkaicsyid7.jpg

Poseł Andrzej Rozenek stanął w obronie Ewy Kopacz. Sprawa dotyczy filmu "Stan zagrożenia" wyemitowanego w niedzielę na antenie TVP.

Telewizja Publiczna zaprezentowała dokument Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia". Film forsuje tezę mówiącą, że w Smoleńsku doszło do zamachu.

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski oświadczył w poniedziałek, że film zostanie zaprezentowany także dzisiaj wieczorem.

- W odpowiedzi na liczne zapytania i apele informuję, że film Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia" zostanie powtórzony dzisiaj w TVP Info o 20:10 po Gościu Wiadomości. Po filmie dyskusja. Zapraszamy - zakomunikował Kurski.

Krytyka Kopacz

Jedną z negatywnych bohaterek filmu Ewy Stankiewicz jest Ewa Kopacz. Była minister zdrowia i premier jest atakowana za zdjęcia po katastrofie smoleńskiej.

W obronie byłej premier postanowił stanąć Andrzej Rozenek. Poseł Lewicy nie dołącza się do nagonki środowiska prorządowego i deklaruje:

- Mam ogromny szacunek dla @EwaKopacz za to jak wspierała rodziny smoleńskie. Była tam, uczestniczyła w sekcjach, robiła co mogła. Dzielna kobieta. Nie mam za grosz szacunku, do tych, co słysząc o tragicznej katastrofie, czym prędzej uciekli z jej miejsca.

        Popierasz ROZENKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl