aaaaaefgtoykujjyjj.jpg

Wieloletni prezenter pogody w stacji TVN - Maciej Dolega, rozpoczął pracę w... TVP Info. Decyzja prezentera wywołała zaskoczenie wielu komentatorów.

Pod koniec lutego Dolega poinformował za pośrednictwem Instagrama, że kończy pracę dla telewizji TVN.

- Drodzy, w tym wydaniu już mnie nie zobaczycie, ale to była piękna przygoda i dziękuję wszystkim, których na tej drodze spotkałem, od których mogłem się uczyć i z którymi mogłem pośmieszkować Dziękuję też widzom, bez których to nie ma sensu. Działam dalej ze szkoleniami grupowymi i indywidualnymi... - pisał Dolega.

"Nowe wyzwania"

Bezrobocie prezentera nie trwało długo, bowiem już na początku kwietnia okazało się, że dołączy on do redakcji przy ul. Woronicza w Warszawie.

- Drodzy, dołączam do ekipy @tvp_info poprowadzę m.in program „Wstaje dzień” TVP to miejsce, w którym zacząłem swoją przygodę z TV. Mam tu wielu przyjaciół i cieszę się, na nowe wyzwania - oświadczył prezenter.

Krytyka Dolegi

Pod postem z informacją o dołączeniu do TVP INFO na Dolegę wylała się wielka fala krytyki.

- Niżej się nie da upaść, aby pójść do zakłamanej szczujni. Parcie na szkło wygrało u pana z rozumem. Pan mówi o wyzwaniach. Paradne. Musi pan nawilżać PiS i pluć na opozycję, to jedyne "wyzwanie", jakie pana tam czeka. Wstyd - napisała do prezentera dziennikarka Aneta Mościcka.

W takim samym tonie do nowej gwiazdy Jacka Kurskiego zwrócił się dziennikarz Sławomir Matczak. - Poza TVP można żyć, ja tak mam już od 6 lat i nie zamierzam wracać do tej instytucji, a przyjaciół tam jak sam wiesz - nie ma, nie udawaj...szczególnie teraz, gdy telewizja zmieniła się w propagandowy ściek. Twoja decyzja, twój wybór, twoja twarz...

         Popierasz DOLEGĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl