Aaroporsota.png

Jan Hartman zwrócił się za pośrednictwem Twittera do prezydenta Andrzeja Dudy. Uczony poucza głowę państwa na temat ortografii.

W sobotę wybuchnęła "afera" dot. szczepienia Szymona Hołowni (44 l.) na COVID-19. W obronie lidera Polski 2050 stanął osobiście prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa zaapelowała do krytyków Hołowni o to by "wyluzowali".

- Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja! - zwrócił się PAD do internautów.

Odpowiedź Hołowni

Wydawać by się mogło, że Szymonowi Hołowni powinien spodobać się wpis Andrzeja Dudy. Jednak tak się nie stało. Hołownię rozzłościł fragment wpisu prezydenta o "słabości".

- Nikt, kto szczepienia nazywa słabością, podczas trzeciej fali pandemii, gdy umierają Polki i Polacy, nie ma prawa nazwać siebie samego patriotą - zwrócił się lider Polski 2050 w stronę prezydenta.

Hartman nazywa Dudę "prostakiem"!

Prof. Jan Hartman także nie pozostał obojętny na wpis Andrzeja Dudy w obronie Szymona Hołowni. Filozof z Uniwersytetu Jagiellońskiego poucza prezydenta na temat ortografii i nazywa go "prostakiem".

      Popierasz HARTMANA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl