dwnld2055819562.jpg

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji świąt wielkanocnych. W życzeniach nie zabrakło odniesienia do trwającej pandemii COVID-19.

- Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Państwu nowej nadziei oraz wewnętrznego odrodzenia i spokoju. Niech te szczególne dni przyniosą wytchnienie od trosk dnia codziennego, aby z nowymi siłami realizowali Państwo swoje tegoroczne plany i zamierzenia - mówi na nagraniu prezydent.

- W polskiej tradycji Wielkanoc ma głęboki wymiar religijny, odnoszący się do najważniejszych prawd i symboli chrześcijaństwa. Przypomina, że ofiarna miłość to moc, która zwycięża zło, śmierć i zwątpienie. Niech więc obok tradycyjnych zwyczajów, ozdób i potraw nie zabraknie w naszych domach uśmiechu, dobrych rozmów i wzajemnej życzliwości. (...) Niech wyjątkowa atmosfera tych dni pozwoli nam spojrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem. Niech umocni w nas wytrwałość i wiarę, że razem możemy pokonać pandemię oraz wszelkie związane z nią trudności.- zwraca się do Polek i Polaków Pierwsza Dama.

Prezydent Andrzej Duda zaapelował o zachowanie bezpieczeństwa i przestrzeganie zasad epidemicznych, o których mówią specjaliści.

- Wypełniamy zalecenia specjalistów, bo ufamy, że przyniesie to pozytywne efekty teraz i w nadchodzących miesiącach - podkreśla PAD.

         Popierasz DUDÓW - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl