aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaktkyhkohkhkhyhhhhhh.jpg

Ksiądz Roman Kneblewski z oburzeniem zareagował na aktywność angielskiej policji w polskim kościele w Londynie. Nabożeństwo zostało przerwane w związku z nieprzestrzeganiem przez zebranych obostrzeń epidemicznych.

W internecie pojawiło się nagranie, jak angielscy mundurowi przerwali nabożeństwo w Wielki Piątek w polskiej parafii w Londynie. Policjanci pogrozili zebranym, że jeżeli nie zastosują się oni do poleceń, to zostaną nałożone na nich wysokie grzywny.

- Szanowni Państwo, to zgromadzenie jest, niestety, niezgodne z prawem zgodnie z obowiązującymi obecnie regulacjami koronawirusowymi. Nie możecie spotykać się wewnątrz w tak dużej ilości osób - mówił mundurowy do wiernych.

Nabożeństwo zostało przerwane, a zebrani w kościele rozeszli się do domów.

Oburzony ksiądz

Swoim niezadowoleniem w związku z wydarzeniami w Londynie podzielił się na Twitterze ks. Roman Kneblewski. Emerytowany proboszcz apeluje o modlitwę za osoby, które doniosły policji o odbywającym się nabożeństwie.

- Módlmy się o łaskę nawrócenia dla takich szpicli-donosicieli, bo czyny ich są wstrętne i godne potępienia! - wzywa duchowny.

         Popierasz KSIĘDZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl