aaaaaaaaaaaaaaajdfi5jt6ihji6yh.jpg

Adam Michnik pojawił się w poniedziałek na antenie radia TOK FM. Naczelny "Gazety Wyborczej" mówił o sytuacji politycznej w Rosji.

Protesty w Rosji. Te demonstracje pokazują, że język tej propagandy nie działa na młodych ludzi. A samo aresztowanie Nawalnego na lotnisku to tylko wyraz słabości tego reżimu.

Aleksiej Navalny. To niezwykle inteligentny i sympatyczny człowiek. Gdy spacerowaliśmy po ulicach Moskwy, to ciągle ktoś podchodził, chciał mu uścisnąć dłoń, czy porozmawiać. Chcę podkreślić, że Aleksiej ma niezwykły polityczny talent. Umie myśleć w taki sposób. Nie chce powiedzieć, że on kalkuluje, ale jednak obmyśla.

Polska ma swojego Navalnego? Pani Marta Lempart, Klementyna Suchanow i wszystkie działaczki Strajku Kobiet, które wzięły się ze środowisk pozapartyjnych. Potrzeba jest matką wynalazków i niewątpliwie na scenie politycznej pojawiają się nowe twarze. Można nie lubić Szymona Hołowni, ale wtargnął do polityki w sposób efektowny, zobaczymy, co będzie dalej.

Na zakończenie wywiadu Adam Michnik powiedział co myśli o atakach na Krystynę Jandę w związku z głośną aferą szczepień w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

       Popierasz MICHNIKA - kciuk w górę!
(Łapki do głosowania obecnie mogą nie działać w związku z problemami technicznymi).

Polub Polityczek.pl