aaaaaaaaaaaaaaabygyggygygy.jpg

Waldemar Kuczyński wypowiedział się o bieżących tematach politycznych. Publicysta krytycznie ocenia rządzących polityków PiS.

Pieniądze z UE. Przez tę bezmyślną hołotę i nieudaczników u władzy Polska straci wiele pieniędzy, a Unia pójdzie obejściem mając ich w tyłku. Przy okazji dokona kolejnego kroku ku Unii bez meneli w rodzaju PiS i Orbana. Wobec niebezpiecznych harców PiS my Polacy powinniśmy wbić sobie do głowy, że w tym miejscu Europy droga od Unii prowadzi nieuchronnie do Moskwy. Jeśli chcemy wejść na drogę powrotu pod skrzydła "Matuszki Rosji", to popieramy nadal tę władzę i się tego doczekamy. Wielkie miliardy nas ominą i bardzo wielu z was, którzy ledwo dychacie z powodu lockdownów, a moglibyście odzyskać życie, będziecie musieli stracić robotę i swoje biznesy. W imię szaleństwa hołoty, której część z was oddała kraj.

Marsz Niepodległości. Tak zwany Marsz Niepodległości, to faktycznie coroczne święto licznych bandyckich kibolskich zborów, o mentalności SA-manów, doskonale zorganizowanych. Cały rok tłuką się między sobą, a raz w roku zawierają zawieszanie broni i idą solidarnie tłuc policję i dewastować Warszawę.

Hofman, Giertych i TVN24. Afera, której istotą jest zniszczenie najsilniejszego medium niezależnego od tej zorganizowanej grupy przestępczej u władzy. To kolejny akt na drodze pozbawienia społeczeństwa podstawowego prawa, swobodnego wyboru władzy. I tę hołotę nadal uznaje trzecia część Polaków.

Sędzia Igor Tuleya. Płatni służalcy, ludzie bez przyzwoitości i honoru, lokaje Kaczyńskiego, złodzieje urzędu, który okupują, prześladują sędziego, który jest jednym z symboli Temidy z oczami zasłoniętymi, a nie zerkającymi na swych panów na górze.

Minister Przemysław Czarnek. To prymitywny kołtun, zamieniający Ministerstwo Edukacji Narodowej w Ministerstwo Kołtunerii Narodowej.

Polska. Polacy to 1/3 idących z czasem, 1/3 tumiwisistów i 1/3 kołtunów. I to oni przeważyli dając Polskę w pacht politycznemu paranoikowi, politycznej i ludzkiej kanalii i politycznemu badziewiu bez charakteru. Ta trójca stworzyła państwo bez reguł, samowoli, chaosu i złodziejstwa.

Obrady Sejmu. Pokojówka Prezesa w roli marszałka Sejmu ogłasza przerwę i wstaje. Na trybunę "bez wszelkiego trybu" wdziera się Kaczyński. Pokojówka pokornie siada. Jarosław Kaczyński kończy i odchodzi. Pokojówka wstaje. Prezes wraca. Pokojówka siada. Marszałkini Sejmu w fartuszku i czapeczku.

Protesty uliczne. Policjanci, jak długo pozwolicie by pisowscy lokaje na górze robili z was prześladowców dzieci z kartonem! Ci cywile z pałkami teleskopowymi bijący pokojowo demonstrujących, to sceny podobne do napadów bojówek NSDAP, bijących przeciwników na niemieckich ulicach w początku lat 30.

   Popierasz KUCZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl