177015479_367402941290091_8220889701858543489_n.jpg

Na profilu społecznościowym Kingi Rusin na Instagramie pojawił się ostry wpis pod adresem osób, że środowiska obecnej władzy. Od dziennikarki obrywa się m.in. Pawłowi Kukizowi czy Magdalenie Ogórek.

Rusin nie należy do grona dziennikarek, które boją się podpaść obecnie rządzącym. Dziennikarka już wielokrotnie w mocnych słowach prezentowała swoje poglądy polityczne.

W najnowszym wpisie na Instagramie Rusin odnosi się do szeroko komentowanego głosowania w Sejmie dot. "lex TVN" oraz nawiązuje do zaczepki Magdaleny Ogórek. Gwiazda telewizji kierowanej przez Jacka Kurskiego ironizowała w czasie programu na antenie TVP INFO na temat uchodźców i liczby, jaką miałaby przyjąć pod swój dach Kinga Rusin.

- Wiesz co, już od razu ruszyły w internecie komentarze na temat przyjęcia tych uchodźców. Ja się bardzo cieszę, że Kinga Rusin napisała, że przyjmie całą, dużą afgańską rodzinę ... A nie, to mi się śniło, przepraszam - mówia Ogórek.

Rusin odpowiada

Kinga Rusin umieściła na swoim Instagramie wpis, w którym odpowiada Magdalenie Ogórek oraz ocenia m.in. postawę Pawła Kukiza ws. "Lex TVN".

"Skala bezczelności pisowców - jak Witek, czy pisowskich kolaborantów - jak Kukiz czy Ogórek, poraża.

„Biedny” Kukiz, ofiara „nagonki”! A on przecież tylko „realizuje swój program” - wy wstrętni hejterzy! On miał podobno w programie, że po tym jak PIS zdemoluje już państwo prawa, on im „programowo” pomoże „spolonizować” TVN, jak wcześniej „spolonizowano” regionalną prasę. W jego interesie, jak wprost mówi, jest to, żeby PiS miał nadal władzę! Ten niby antysystemowy rebeliant idzie pod rękę z reżimem, bo „miał coś w programie”???!!!! Świadomie przykłada rękę do zarzynania państwa obywatelskiego! A gęba pełna frazesów. Ale skrytykować go nie wypada!

Przez ile politycznych łóżek przeszli taki Kukiz czy Ogórek, by zrobić sobie dobrze, udając, że nic w tym zdrożnego? Czy można się dziwić, że wielu krzyczy o prostytucji politycznej?

Ogórek? Zwykła płotka, ale dobry przykład. Cynizm i bezczelność podniesione do potęgi n-tej. Kiedyś kandydatka „z łapanki” na prezydenta partii postulującej swobody obywatelskie, a dziś medialna twarz PIS-owskiego reżimu łamiącego prawo i cofającego nas do średniowiecza. I ona ma czelność śmieszkować o pomocy uchodźcom - kobietom i dzieciom, którym grozi smierć!? No po prostu, szanowni państwo, boki zrywać...

Nazwiska sługusów, którzy się zeszmacą, żeby się przypodobać władzy, można ostatnio mnożyć. Za każdym reżimem czy klęską demokratycznego państwa stoją konkretne nazwiska, konkretni ludzie - nie tylko dobrze opłacani funkcjonariusze, ale też łasi na benefity pomocnicy przysługujący się machinie.

Nie dajmy sobie zamknąć ust i odwrócić uwagi od podłości. Niech i jedni i drudzy nie śpią spokojnie! Odpowiedzą za wszystko. Część, jak Witek, pójdzie siedzieć, a skundlonym pomagierom nikt nie poda ręki, ich nazwiska będą synonimem syfu. Tak, używajmy mocnych słów, jeśli wyrażają prawdę. Czas dyplomacji dawno się skończył" - kończy swój wpis Rusin.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

               Popierasz RUSIN - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl