z26755412QJaroslaw-Jakimowicz--TVP-Info.jpg

Jarosław Jakimowicz zareagował na spór po stronie opozycji związany z Krajowym Programem Odbudowy. Politycy Lewicy są bliscy zagłosowania "za" dokumentem rządowym.

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu - w przyszłym tygodniu - prawdopodobnie odbędzie się głosowanie ws. KPO. Solidarna Polska zadecydowała, że nie zagłosuje jednomyślnie z politykami PiS. Na szczęście dla Jarosława Kaczyńskiego pojawili się posłowie Lewicy gotowi wesprzeć PiS w głosowaniu.

- Skłoniliśmy rząd do rozmów, doprowadziliśmy do tego, że rząd zaczął rozmawiać z opozycją o nowym „Planie Marshalla” ważnym nie tylko dla Polski, ale i dla Europy - ocenia europoseł Robert Biedroń.

Adrian Zandberg skrytykował polityków Koalicji Obywatelskiej za wypowiedzi na temat Lewicy w ostatnich dniach.

- Mało rzeczy szkodzi polityce opozycji tak, jak taka tępa agresja, którą widzieliśmy w ostatnich dniach, myślę, że wynika ona ze świadomości tego, że koleżanki i koledzy z PO popełnili jakieś kuriozalne dziecięce błędy - powiedzial Zandberg na antenie TOK FM.

Rozbawiony Jakimowicz

Do sporu w szeregach opozycji odniósł się na Instagramie Jarosław Jakimowicz. Gwiazda TVP chwali prezesa - wiadomo którego i obraża polityków opozycji nazywających ich "patałachami".

- Jak widzę tych patałachów z opozycji i dziennikarzy TVN 24 jak dostają biegunki i jak sobie zaczynają skakać do gardeł to płaczę ze śmiechu. Komedia - cieszy się Jakimowicz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

         Szanujesz JAKIMOWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl