aaaaaaaaaaaaaaaaaaakotkyjhjihhhh.jpg

Marzena Rogalska zdecydowała się rzucić pracę w TVP. Prezenterka pracowała przy ul. Woronicza 12 lat.

Nic nie zapowiadało, że Rogalska zdecyduje się na taki ruch. Jeszcze wczoraj wydawało się, że dziennikarka będzie twarzą nowego kanału tematycznego - TVP Kobieta.

We wtorek Rogalska poinformowała za pośrednictwem social mediów, że odchodzi z TVP.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - tłumaczy się Rogalska po odejściu z TVP.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy wsparcia dla dziennikarki.

Barbara Kurdej Szatan; "Wow!!!! Szacun Marzenka ❤️ najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą! odważna kobita z Ciebie, wspaniała, mądra, inspirująca, niosąca tylko i wyłącznie dobrą energię - wszyscy Cię kochamy!!! Będziesz rozrywana!!! W każdym razie, ja Cię na piwo (póki co bezalkoholowe, bo karmię) wyrywam !!!!".

Katarzyna Zielińska; "Do przodu żyj! Żyj KOLOROWO! ❤️ Marzenia najpiękniejsze śnij ❤️".

Maciej Dowbor; "Marzena!!! Ty już wiesz... Nie będę się publicznie uzewnętrzniał, ale dla mnie jesteś bohaterką!!! Wiem jak trudna musiała to być dla Ciebie decyzja".

Małgorzata Kożuchowska; "Marzena! Dasz radę gdziekolwiek będziesz! Trzymam kciuki z całych sił! 😍😍😍😍".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

         Rogalska jest BOHATERKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl