238567597_531750874762797_1575491195142354970_n.jpg

Reżyser Andrzej Saramonowicz wypowiedział się o politykach Prawa i Sprawiedliwości w kontekście funkcjonowania mediów. Artysta nawiązuje do sprawy Marianny Schreiber.

Kilka dni temu media obiegła informacja dotycząca żony ministra w Kancelarii Premiera - Łukasza Schreibera. Marianna Schreiber, bo o niej mowa wzięła udział w programie telewizji TVN "TOP Model".

- Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną - mówiła Schreiber na gorąco dodając, że jej mąż nie wiedział o jej udziale w programie.

- Cała się trzęsłam, nogi miałam jak z waty, zacisnęły mi się usta i przez to miałam złą wymowę… w końcu po castingach miałam podawaną kroplówkę ze stresu - skomentowała już po castingu Schreiber na Instagramie.

Saramonowicz o Polakach

Ilość doniesień medialnych ws. żony Łukasza Schreibera nie podoba się Andrzejowi Saramonowiczowi. Reżyser zwraca uwagę w swoim poście zamieszczonym na Facebooku na szereg spraw będących istotnymi, a nie zauważalnymi dla zwykłego Kowalskiego.

- Polityków PiSu generalnie uważam za tępaków, ale macherów od zarządzania chaosem medialnym to oni mają naprawdę na wysokim poziomie. To prawdziwi specjaliści od rozgrzebywania gówna w poszukiwaniu nadal jadalnych cząstek - zaczyna swój wpis Saramonowicz.

- Mieć taki gnój z inflacją, konfliktem z Europą, z USA, z nelsonem wewnętrzkoalicyjnym, z rzekomą większością parlamentarną, która de facto jest mniejszością, z uchodźcami na granicy et caetera bomba, i udanie skierować niemal całą opinię publiczną na wyznania jakiejś z dupy wyciągniętej pani ministrowej, co jej się marzy bycie piękną, więc bredzi jak potłuczona w nadziei, że tylko odpowiedni poziom głupoty zrobi z niej top-modelkę, to jest naprawdę mistrzostwo świata. A polski kurak, jedyny nielot wśród orłów w całym kosmosie, łyka to bez mrugnięcia okiem. I gdacze, że wreszcie przygwoździł PiS (co za tępa dzida! Jaka siara! Brzydzę się nią i nimi!), nie dostrzegając, że jest bardzo świadomie i metodycznie karmiony tym, co zostało zjedzone, wysrane i zapakowane w nowy papierek - krytykuje reżyser zwolenników rządu Zjednoczonej Prawicy.

     Popierasz SARAMONOWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl