168211597_268261991419178_6578556296856752033_n.jpg

Krzysztof Skiba zareagował na najnowszą aktywność polityczną Pawła Kukiza. Lider ugrupowania Kukiz'15 jest o krok od podpisania porozumienia z partią Jarosława Kaczyńskiego.

Ostatnie tygodnie to negocjacje Pawła Kukiza z PiS. Politycy Kukiz'15 mieliby wspomóc zjednoczoną prawicę w głosowaniach w Sejmie w zamian za przegłosowanie niektórych postulatów Pawła Kukiza.

- Ustaliliśmy, że inicjatywy jak sędziowie pokoju czy ustawa antykorupcyjna PiS jest w stanie poprzeć. W zamian za to oczekiwałby poparcia jakichś swoich projektów. Do tej pory konkretów nie przedstawił - mówi Kukiz o rozmowach z prezesem PiS.

Skiba do Kukiza

Na coraz bliższe stosunki Kukiza z PiS zareagował na Facebooku Krzysztof Skiba. Lider zespołu Big Cyc apeluje do Kukiza, by ten dał sobie spokój z polityką i się z niej wycofał.

- Trzeba spojrzeć Polsce w oczy i przyznać, że wspierałeś i wspierasz POTWORA. Takiej korupcji politycznej, takiego poziomu kolesiostwa, i nepotyzmu, takiego rabowania państwa jak za rządów PiS, nie było nad Wisłą dawno. Chciałeś pomóc Polsce, a pomogłeś OŚMIORNICY. Także TY jesteś temu winien, że teraz toniemy w obajtkowej krainie! Twoja nad ambicja bycia kimś więcej niż tylko panem od przebojów, to spowodowała. Ta fatalna sytuacja, gdy zaraz nie będzie wolnych mediów, bo pochłonie je benzyna z Orlenu, sądy będą pod butem partyjnym i zakwitnie na tu policyjna dyktatura na wzór Putina czy Łukaszenki, będzie wynikiem także Twojej aktywności politycznej i sobie będziesz mógł to wpisać jako "zasługę".

- Ja Cię znam i wiem, że nie dla kasy poszedłeś do polityki, wiem, że więcej mógłbyś zarobić nadal śpiewając i wydając płyty. Dziś, gdy masz pięciu posłów w parlamencie toczysz targi z PiSem i chcesz się przehandlować, aby wspierać Jarosława, bo mu Ziobro stoi bokiem. Apeluję, abyś dał już sobie spokój z polityką, a numer Prezesa wyrzucił do kibla. Wróć do muzyki. Fani także wrócą i wszyscy będziemy słuchać Twoich nowych piosenek. Jest szansa, aby wyjść z twarzą z tego potrzasku, w który wpakowałeś Polskę bawiąc się w polityka. Przepis jest prosty: do końca kadencji głosuj przeciwko projektom PiS, a potem wracaj na scenę muzyczną. Wirus się skończy i na pewno zaświeci jeszcze słońce. Paweł dasz radę! - apeluje Skiba do Kukiza.

             Popierasz SKIBĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl