w5d943a3rwh66fgfqp2nh4xovx1dz6vp.jpg

Gwiazdor TVP Jarosław Jakimowicz został tymczasowo zablokowany przez platformę społecznościową Facebook.

O blokadzie, jaka została nałożona na prezentera TVP, poinformował on sam na Instagramie.

- Przed chwilą kolejna MENDA pomówiła mnie na Facebook. ✌️🇵🇱💪‼️ Zareagowałem i to ja dostałem bana na 30 dni ‼️💪🇵🇱✌️ Facebook chroni i promuje przestępców ✌️🇵🇱💪‼️ serio to komedia dla frajerów - skarży się swoim fanom Jakimowicz na Instagramie.

Odpowiedź Gawła

Rafał Gaweł, szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nie dziwi się blokadzie, jaka została nałożona na dziennikarza TVP.

- Z ogromną przyjemnością chcę Państwa poinformować, że Jarosław Jakimowicz, czyli gwiazdor znany z propagandowego pisowskiego programu został na 30 dni skutecznie zablokowany na Facebooku. W pisowskim celebrycie wzbudziło to falę agresji i potok wulgaryzmów, które tym razem zgłosimy administracji portalu Instagram. Tak wygląda poziom dzisiejszych gwiazdorów z TVP - moralne dno - ocenia Gaweł.

Jakimowicz w TVP

Kariera Jakimowicza w mediach publicznych nabrała tempa gdy w programie "Jedziemy" Michała Rachonia zwrócił się do przebywającego w studiu posła PiS Antoniego Macierewicza:

- Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków, tych, którzy rozumieją i inaczej rozumieją. Naprawdę, jestem dumny i zaszczycony - mówił Jakimowicz do Macierewicza.

"Od 2019 (Jarosław Jakimowicz) jest jednym z gospodarzy cyklu Pytanie na śniadanie Extra. Od wakacji 2020 współprowadzi z Magdaleną Ogórek program społeczno-polityczny W kontrze na antenie stacji TVP Info, na antenie której jest również częstym gościem programu publicystycznego Jedziemy, prowadzonego przez Michała Rachonia" *(źródło/Wikipedia).

              Popierasz blokadę - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl